Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha bejönne egy olyan technológ...

Ha bejönne egy olyan technológia ami a valóságot megközelítő szexuális élményeket tudna nyújtani, sok férfi rákapna?

Figyelt kérdés
A nők mit szólnának hozzá hogy az irántuk való érdeklődés erősen megcsappana, nyilván most az írnák hogy örülnének mert megszabadulnának sok csak szexre menő pasitól, de a valóság ennél azért árnyaltabb lenne, és most csak a gondolattal játszunk el, ne azon hogy lehetséges e (bár szerintem eljön ennek is az ideje, legyen az virtuális valóság vagy robottechnológia, vagy vmilyen hallucinogén szer, esetleg ezek kombinációja).

2014. nov. 9. 12:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
#8: Azt azért ne feledd, hogy - egy eltúlzott arányokkal illusztrált példával élve - egy egész bolygó benépesítéséhez nem kell több néhány férfinál, tehát ha csak néhányunk létezne a földön sem lennének annyira elkeseredve a nők, mert az emberi fajt még így is bőven fent lehetne tartani.
2014. nov. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
Kihalna az emberiség.Ezt a világot gyakorlatilag a szex tartja egyben.
2014. nov. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
#11 Így igaz. Más kérdés, hogy nem lenne túl változatos, és egy idő után jelentkezne a degeneráltság.
2014. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
#13: Értem én, csupán arra akartam rámutatni, hogy globális szinten a nők (sajnos) akkor sem lennének kétségbeesve, ha a világ 100 legjobb testű férfiján kéne osztozkodniuk. :)
2014. nov. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
#14 Sajnos? Ezt fejtsd ki.
2014. nov. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha van elég fantáziád,el tudod magad engedni,akkor magadnak egyedül is olyan élményt tudsz okozni!!!!
2014. nov. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

#15


Sajnos, mert akkor ránk hulladékra nem lenne többé szükség.

2014. nov. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 Ez aztán az önbizalom, fiatal ember.
2014. nov. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
#15: Talán mert ők mindent úgy értelmeznek, hogy mindenből, minden élethelyzetből, minden szituációból "győztesen" kerülnek ki, és sosem érzik át, milyen az, ha vereséget kell szenvedni, mert az ő értelmezésükben még akkor is nyernek, ha mindenüket elvesztik. Nem kéne nekik 3 és fél milliárd férfi közül válogatni, gyötrődni miattuk, hanem lenne a "100 best men", és jó napot! Mindenki jól járt, kivéve a 3 és fél millárd mínusz 100 férfit.
2014. nov. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Attól h vki jópasi jó teste van, jóképű még ő is rákapna erre, nézzétek meg a mátrixban cyphert aki inkább a mátrixot választotta zion helyett, vagyis az okait, én megértem..
2014. nov. 9. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!