Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha bejönne egy olyan technológ...

Ha bejönne egy olyan technológia ami a valóságot megközelítő szexuális élményeket tudna nyújtani, sok férfi rákapna?

Figyelt kérdés
A nők mit szólnának hozzá hogy az irántuk való érdeklődés erősen megcsappana, nyilván most az írnák hogy örülnének mert megszabadulnának sok csak szexre menő pasitól, de a valóság ennél azért árnyaltabb lenne, és most csak a gondolattal játszunk el, ne azon hogy lehetséges e (bár szerintem eljön ennek is az ideje, legyen az virtuális valóság vagy robottechnológia, vagy vmilyen hallucinogén szer, esetleg ezek kombinációja).

2014. nov. 9. 12:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
#19 Ezen nem állok le veled vitatkozni. Az olyanokat, mint Te aligha lehet meggyőzni és elfoszlatni a tévhitüket az adott dolgokról. Ha a neved beszélőnév, még úgyse vagyok hajlandó Rád pazarolni az időm.
2014. nov. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Alapjában véve toleráns, empatikus vagyok - még a nicknevem ellenére is -, téged viszont senki nem kötelez, hogy bizonygass olyan témában, amiben - hónapról hónapra azt látom, hogy - egyre többen vannak érdekeltek a rossz tapasztalataiknak köszönhetően. Nyilván biztos véletlen, hogy mi, férfiak egyre többen járunk ide is sírdogálni. De ha meg akarsz győződni róla, lapozz vissza pár oldalt és meglátod, elképesztően sokkal több férfi panaszkodik arról, hogy át lett verve, ki lett használva, meg lett csalva stb., s ezek csak néhány tök banális példa volt az aggódásainkra, amiket írtam.
2014. nov. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

#22 Tudod, miért van ez? Mert itt névtelenül felvállalhatod az érzelmeidet (és minden más is, te jó ég), nem kell a macsót játszanod. Megtehetnéd ezt élőben is, de nem. Te azt nem mered. Itt viszont még rá is játszhatsz, toldhatsz is a történetedhez dolgokat.

Persze, értem én, miről van szó. De ne legyél eltévedve.

2014. nov. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Tévedés, aranyom! A férfiak is ugyanúgy el tudják bőgni a bánatukat a megfelelő haveri társaságban. Ez egy óriási nagy kamu, hogy mi nem szoktunk panaszkodni egymásnak a nőkről, tehát a lehetőségünk ugyanúgy megvan, mint amennyire a nőknek a barátnőikkel. De le merném fogadni, hogy még nem láttál kigyúrt macsó férfit összeroskadva a haverjaival iszogatni valamelyik talponállóban, pedig mindennapos látvány az ilyen helyeken egy-egy összetört szív istápolása. Szóval aki tévedésben él ebből a szempontból is, az te vagy. Most pedig ne pazarolj rám többet a drága idődből, egészen biztos vannak hasznosabb elfoglaltságaid is.
2014. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nem sokan csak akik elég gazdagok volnának. Mit gondolsz mennyibe kerülne egy olyan szerkezet ha már csak egy műpina is több száz euro.De akár azon is el lehetne gondolkodi vajon hány darab olyan barom férfi futkározik szabadon aki egy BMW árát kifizetné ezé.
2014. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!