Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért szebbek az átlagos lányok?

Miért szebbek az átlagos lányok?

Figyelt kérdés

Természetes szöke, kék szemü, magas làny babaarcú lány vagyok. De egyre jobban úgy érzem, inkább lennék alacson, barna hajú és szemü átlagos arcú lány. Ök valahogy szebbek.


(Nem festhetem barnára a hajam, nem illik)


Mitöl ilyen szépek?


Normális, ha így érzek?


21N


2014. nov. 9. 20:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert természetes, de minek is magyarázunk , amikor ti ezt úgy sem fogjátok megérteni , hanem kiakadtok!!
2014. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked ők jobban tetszenek, ez van, ilyen az ízlésed. Amúgy szerintem mindenki irigyli kicsit, aki másként néz ki, mint ő, mert kíváncsi, hogy milyen lenne úgy. A szomszéd füve... :)
2014. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kinek a pap, kinek a papné.
2014. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Te vagy az alacsony barna és most próbálod magad megnyugtatni hogy nem is olyan jó nők a magas szőke babaarcú lányok.
2014. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Tényleg jobban tetszenek az alacsony, barna hajú, átlagos arcú lányok a magas szőkéknél.
2014. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy valaki szőke és magas attól még lehet szép. De ha ez a tipikus "cicababa" kinézetű csaj vagy akkor, az a gond hogy a pasik sokszor szinte félnek ezektől a szépségektől. Főleg hogy a legtöbb olyan mint a jégcsap és semmi érzelem nem szorul belé (tisztelet a kivételnek.) De egyébként szerintem ez egyáltalán nem alkat és hajszín függő.

Szőke magas lányok közül, is vannak nagyon aranyosak kedvesek, meg barna hajúak közül is vannak hideg szépségek akiktől a pasik távolságot tartanak.

2014. nov. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Kinek Attila kinek egy kecske...

Nekem ugyanúgy tetszik egy szőke-kék szemű lány, ha nem magasabb nálam.

20F

2014. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Mert az emberiség 99%-a pontosan máshogy akar kinézni, mint ahogy éppen aktuálisan kinéz...
2014. nov. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Küldenél egy képet? Úgy megnéznélek :)
2014. nov. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is a barna hajú és szemű lányok az eseteim.
2014. nov. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!