Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Meg lehet hódítani egy nőt?...

Meg lehet hódítani egy nőt? Érdemes ebbe még energiát tenni?

Figyelt kérdés

Mindenki véleménye érdekel, nőké is, akiket "mehódítottak".

Neten ismertem meg egy nőt. A levelezés nagyon jól beindultan ment, kölcsönösen érdeklődtünk egymás iránt. Facebook ismeretséget javasoltam, meglett, a levelezés (messenger) jól működött. Meglett az első találkozás, egy kávézóban, afféle beszélgetős dolog.

A benyomásaim: a lány nagyon megnyílt, kedves volt, sokat beszélt, de furcsállottam, hogy a beszélgetés alatt sokat mesélt magáról, humoros, kellemes beszélgetés volt, de rólam, velem kapcsolatos dolgokról nem kérdezett. (Kvázi mintha nem érdeklődött volna irántam.) Más hasonló szitukban azért a nők szerettek kérdezősködni, "kíváncsiskodni", ezt ennyire nem éreztem.

A talikor ő kedves és mosolygós volt, de mondta, hogy ő olyan "lassú víz partot mos" típus. Tehát igazából két puszin felül nem engedett semmit.

Egyáltalán nem volt lerázó, csak nem érzem azt a "szikrát" ami mellesleg bennem meglenne,nekem ő bejönne.

Kérdés: a vonzalmat fel lehet építeni apránként, meg lehet hódítani őt? (Egy barátom ezzel jött, hogy FEL KELL KELTENEM AZ ÉRDEKLŐDÉSÉT)

Ugyanakkor meg nekem valahogy ez már mesterkélt lenne, az eddigi összes kapcsolatomban amiből lett is valami, nem kellett külön "vacakolni" spontán működtek az oda-vissza dolgok.

Viszont azt sem akarom, hogy úgy tűnjön, hogy könnyen feladom. Ugyanakkor egy kapcsolat(féle) baj, ha csak az egyiknek fontos, csak az egyik akarja.

A tali óta lecsökkent a levelezés, amikor kérdeztem hogy mikor talizunk, azt válaszolta, hogy nem tudja.

Kihívás? Vagy inkább felejtős szélmalomharc?



2014. nov. 10. 06:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Na látod, ez az, amit NEKED kell eldöntened! Ha harcolni akarsz érte, abból érzi, hogy szükséged van rá, és érdeklődni fog. Ha nincs rá kapacitásod, akkor hagyd meg másnak. Sok dolgot elmondott magáról, eldöntheted, hogy kell-e.
2014. nov. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
OK ok, köszönöm, de azt nem tudom, hogy egy nőben a vonzalom apránként felépíthető-e vagy csak görcsölés lenne a dologból?
2014. nov. 10. 06:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, hogy a csaj egyrészt görcsölt, másrészt játszotta az agyát, hogy ő mekkora randiguru.

Még van esélyed, bár nem sok. Rá kellene ébreszteni hogy nem tudja megjátszani magát előtted, mert te sokkal többet tudsz róla mint ő saját magáról!

2014. nov. 10. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nőként reagálok: szerintem nem sok esély van folytatásra. Köv. tali témánál hárít, nem tudja, a beszélgetések is lecsökkentek, puszipuszi..lehet, hogy nem tetszettél neki. Az, hogy sokat beszélt magáról lehet azért volt, mert zavarban volt/tölteni akarta az időt. Pesze függ sokminden attól, hogy hány évesek vagytok, mert sztem egy huszonéves nőnek ha tetszik valaki, akkor nem csak puszi van, akármilyen "lassú víz" indok is áll fenn.

Nyilván mindezeket magamból kiindulva írtam, de mivel nem ismerem az összes nőt lehet, hogy nem ezekről van szó. :) Ha vkivel első randin megvolt az a bizonyos szikra/kémia, sz*rtam én a "protokollra", hogy mit, hogy, hanyadik randin illik..

2014. nov. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem dobbants át a következőre, ezzel már kár vesződni.
2014. nov. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pontosan ez lesz. Leírtam a csajt.

Amíg nem találkoztunk, keresett ő is, rám írt, jól ment a kommunikáció.

Amióta megvolt a tali, ha ráírok facen, flegma, szűkszavú válasz órákkal később.

De már nem is kérdez vissza, hogy velem mi van, mint az elején tette.

2014. nov. 10. 19:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Felejtős.
2014. nov. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta lezártam. Ő nem ír rám, én ha írtam csak flegma válasz, ennyi.
2014. nov. 11. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!