Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hol lehet a mai elkorcsosult...

Hol lehet a mai elkorcsosult világban helyes, kedves komoly kapcsolatot kereső férfiakkal megismerkedni?

Figyelt kérdés
24-34 éves korosztályban
2014. nov. 10. 19:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szeretnék társat találni, de sajna munkamániás vagyok, így reménytelen a dolog. Amúgy talán sehol nem fogsz találni normális embert, mert elsőre mindenki az, csak később derülnek ki a defektek (mindkét részről).
2014. nov. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

itt vagyok, bár nem mindig kedves, helyes se biztos, s foglalt is vagyok, sötét múlttal, s sok hülyeséggel. de komoly kapcsolatos dolog igaz (nem kereső!!), ami remélem, h megvan, s nem lesz vége.

szóval semmi se igaz, de muszáj volt írnom, mert rajtam kívül biztos akad sok, akár itt is. :)

2014. nov. 11. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Nordzsesz válasza:

Gyakorlatilag nagyon nehéz, az a baj, hogy gondolkodás nélkül több helyet felsorolni egyszerűbb hol nem lehet mint hogy hol lehet.

Nem lehet:

- Diszkóban

- Plázákban

- Egyéb hangos "szórakozóhelyken" vagy annak kikiáltott lebujokban.

Az itt felsoroltak kilőve, mert aki ilyen tipusú társat keres az vica versa elvárja a hölgytől is, hogy hasonló személyiségjegyekkel rendelkezzen, tehát mivel köztudomású, hogy az említett helyeken többségében nem ilyen mentalitású emberek fordulnak meg nem ilyen helyeken keresgél.

Talán lehet:

-Közösségi oldalak, társkereső oldalak

Itt a többség intelligens, kultúrált, Adonisz, jól kereső csak pozitív tulajdonságokkal bíró ember csak épp az írásai, a másik emberhez való hozzáállása nem ezt tükrözi vagy az első talkozóig esetlegesen kialakult pozitív kép egy pillanat alatt szertefoszlik mikoris már letagadhatatlanok a fizikális jegyek értsd. külső, később már a mentális jelleget sem lehet véka alá rejteni. Persze vannak kivételek, de ezeket megtalálni hosszú út, úgy ahogy az életben sem egyszerű...

Akkor hol is lehetne???

-Kisebb közösségi, hasonló érdeklődési körű emberekből álló csoportok -tánccsoportok, sport egyesületek, túra csoportok.

Na ez sem problémamentes, itt a problémát az jelentheti, hogy általában pláne a kisebb településeken nem biztos, hogy fellelhetőek ilyen jellegű közösségek.

Írhatnám még, hogy kultúrált szorakozóhelyeken mint pubok, színház, egyéb rendezvényeken, de ezeknek az a hátulütője, hogy aki társat keres az vélhetően egyedül van és egyedül meg az ember valljuk meg őszintén nagyon nem szívesen jár ezekre a helyekre.


Bocs, hogy ilyen elemzésbe bocsátkoztam, csak elgondolkoztam, mert elég gyakran megfogalmazodik ez a kérdés nemtől függetlenül nem csak itt, hanem máshol is...

-

2014. nov. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!