Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Holnap lesz gólyabál az...

Holnap lesz gólyabál az óbudai egyetemen, van értelme menni?

Figyelt kérdés

Ki mit gondol? Kinek milyen tapasztalata van a programmal kapcsolatban?

Szeretnék ismerkedni, de valahogy most elment minden életkedvem.


2014. nov. 11. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Ki nem hagynám. Menj el, sosem tudhatod!
2014. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Most vagyok másodéves, tavalyit is kihagytam, amikor gólya voltam. Nem ciki így?
2014. nov. 11. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Mért lenne ciki? Jó buli lesz :D menj el
2014. nov. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Jó lesz az! Egy kis drog, egy kis erőszak, egy kis bíróségi per, sose lehet tudni mit hoz a sors!
2014. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi :D Tényleg jobban hangzik most már :)


De azt se tudom miben menjek. A hallgatói önkorm. oldalon azt írják hogy "Gólyabálhoz hűen csak is és kizárólag megfelelő, az alkalomhoz illő öltözetben lehet részt venni a rendezvényen! Tehát sportcipő, póló, szakadt farmer, vagy egyéb utcai, hétköznapi öltözetben való megjelenés esetén a szervezőknek nem áll módjukban beengedni."


Népligetnél lesz a buli, de oda miért kéne kiöltöznöm? Sötét farmert, fekete pólóval, fehér inggel akartam volna viselni, nem öltönyt.

Youtube-on egyik OE gólyabuli videón sincsenek öltönyben.

2014. nov. 11. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az elfogadható szerintem, nyugodtan menj valmai fekete vagy nagyon sötétkék farmerben meg fehér ing teljesen oké
2014. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ugyan mi végzősök vagyunk de a csoporttársam még agólyatáncban is részt vett:D ME nekünk 1 hete volt:D
2014. nov. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!