Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van első látásra...

Szerintetek van első látásra szerelem?

Figyelt kérdés

A minap voltam egy baráti rendezvényen és megismertem egy fiút. Mikor bemutatkoztunk kezetfogtunk és egymás szemébe néztünk + mosolygott rám (utána énis). Akkor abban a pillanatban mintha mindkettőnknek dobbant volna egy nagyot a szíve.:D Hülyén hangzik, de tényleg így éreztem. Aztán később közeledett is felém, beszélgettünk...de a kérdésem az, hogy ti hisztek-e az ilyesmiben? :) Vagy csak valahogy megbabonázott? Azóta folyton eszembe jut, pedig alig beszéltünk, mégis mintha egy álompasi lenne.

22/L


2014. nov. 11. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Első látásra felizgulás van. De szerelem nem. Ahhoz ismerettség kell. Hiszen a személybe szeretsz bele nem a kinézetébe... Jó esetben.
2014. nov. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Én is szoktam első látásra szerelmes lenni :) Pl a buszon. Csak mire tisztázom magammal, addigra útjaink elválnak... De a tied komolynak tűnik :)

21F

2014. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Beleszerethet valaki a "kisugárzásba" is, nem kell feltétlenül "ismerni" hozzá a személyt :)
2014. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam elképzelhetetlen az ilyesmi, mivel nekem a szerelem több, mint első benyomás. Első látásra érezhetek erős vonzalmat, tetszhet nagyon, teljesen elvarázsolhat, elakadhat tőle a lélegzetem, odáig-meg vissza lehetek tőle, stb., de a szerelemhez nekem főleg az kell, hogy lelkileg beleszeressek valakibe, ahhoz nélkülözhetetlen, hogy azért valamennyire meg is ismerjem.
2014. nov. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen
2014. nov. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nincs olyan, hogy szerelem első látásra!

Amikor valakibe szerelmes vagy az akkor a lényéhez főződik nem pedig az esztétikumához első látásra meg csak pont az esztétikum jön le, persze vannak kivételes esetek mint pl: egy hős(férfi - fiú) aki épp megmentett egy babakócsós anyukát a zebráról a száguldó autó elöl és a másik oldalon álló lánynak - nőnek bejön de ez meg nem szerelem!


szeretet hiány van!

2014. nov. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!