Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nőktől, lányoktól kérdezném?

Nőktől, lányoktól kérdezném?

Figyelt kérdés

Ha rám mosolyog egy lány az utcán, akkor ismerkedni szeretne vagy lehet csak jó kedve van? Érdemes megkérdezni tőle, hogy mizujs?


Végűl is fiúk is válaszolhatnak, ha van tapasztalatuk ebben.


2014. nov. 6. 19:43
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Csak elröhögi magát rajtad de jól álcázza így te mosolynak hiszi. Most feljön a netre és leesik a székről a nagy kacagásban.
2014. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
hat vagy jol nezel ki vagy latvanyosan gazdag vagy vagy pedig egyiksem de rendelkezel vmivel amit akar a no toled szalki akar hasznalni.
2014. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kérdezd meg:)szimpi vagy neki.
2014. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Csillagszemű <3 válasza:
100%
Szerintem is kérdezd meg!
2014. nov. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
én olyan pasikra mosolygok, akik bejönnek, úgyhogy szerintem nyugodtan kezdeményezz beszélgetést :)
2014. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy is-is. Én is szoktam mosolyogni az utcán olyan srácokra, akik tetszenek, de gyakran vigyorgok csak úgy, mert jó napom van, vagy valami jó az eszembe jutott, vagy egyszerűen csak zenéz hallgatok és az mosolygásra késztet.

Sok oka van, de ha van egy csinos lány, aki mosolyog (még akkor is, ha csak jó napja van és azért), akkor érdemes megkérdezni, hogy "mizujs?". Elvégre ha jó napja van valakinek, akkor barátságosabb is és könnyebben ismerkedik :)

2014. nov. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!