Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Amíg nem volt barátnőm nem...

Amíg nem volt barátnőm nem kellettem senkit?

Figyelt kérdés

2évig nem volt senkim egyszer sem vettem észre hogy akár 1 lánynak is tetszettem volna.

Most hogy van kb 1 hónap alatt 3-4 lánynak is tetszettem szerintem ahogy észre vettem legalább is


2014. nov. 12. 17:21
 1/8 anonim ***** válasza:
gondolom magabiztosabb lettél, a nők megéreznek mindent:) csak a kisugárzás számit, semmi más:) mármint kezdetben, a sziáig :)
2014. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 manó1235 ***** válasza:
ez mindig ígyvan :D
2014. nov. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Örök igazság. :D
2014. nov. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt. :D
2014. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se értettem nő létemre, hogy hogyan lehetséges ez. A párom mágnesként vonzotta a lányokat, holott sokszor előtte figyelemre se méltatták.

Azután megkaptam a választ a kérdésemre egy lelkesedő lánytól: azért vonzó, mert valakinek kell, tehát tutira nem egy elcseszett pasi aki képtelen kapcsolatot kialakítani. Ráadásul mikor velem van, akkor azt is leellenőrizhetik mennyire udvarias, gondoskodó, stb. Minél csinosabb aranyosabb barátnője van, annál magasabb helyet ér el a ranglistájukon, hiszen meg tudta magának szerezni és tartani a csajt, biztosan tud valamit az ágyban is. És innentől rástartolnak!

Azt hittem otthelyben felpofozom! Szóval ezért van annyi kapcsolatromboló ribizli.

Hánynom kell tőlük.

2014. nov. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: szörnyű még olvasni is.
2014. nov. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 sorait olvasva elmerengek, hogy kéne-e nekem olyan hülye liba, aki az után startol rám, hogy összejöttem valakivel... *feldolgoz feldolgoz feldolgoz* ...NEM!

Utána, ha addig nem tetszettem neki soha, de látta, hogy összejövök XYZ-vel, majd szakítok vele és rám startol, úgy kosaraznám ki, hogy az szennyestartónak is elmenne. Pfejj!


23/F

2014. nov. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es: a logika sosem volt erősségük. mert ha belegondolsz, kinek kell egy olyan társ aki könnyen elcsábul?! hiszen akkor mellőlük is könnyüszerrel elcsábíthatja bárki.

nem a páromat szeretnék igazából megkapni, hanem a felém irányuló figyelmet és szeretetet. sajnos két munkatársnőmmel is hasonlóan jártam, azóta már nem mesélek el semmit az új munkahelyemen az életünkről. ők tudták, hogy jól is keres emellett, ezért a gyerekeink és a jegygyürünk se tartotta vissza őket.

jól megtanultam a leckét:/

2014. nov. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!