Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nagy baj, vagy mit lehet...

Nagy baj, vagy mit lehet tenni ellene,23évesen még nem volt barátnőm, nem azért mert annyira csúnya vagyok hanem mert nem engedtem magamhoz közel senkit, vélemény?

Figyelt kérdés

2014. okt. 5. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:

ez még nem akkora baj, még lehet barátnőd

de nem ártana, ha hagynád hogy megismerjenek, különben tényleg egyedül maradsz

nem kell rögtön teljesen megnyílni, de fokozatosan engedd közelebb azokat, akiket kedvelsz és akikben megbízol

2014. okt. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy már annyira megszoktam a magányt hogy szinte szeretem
2014. okt. 5. 18:51
 3/4 anonim ***** válasza:
úgy tűnik, nem is nagyon vágysz arra, hogy barátnőd legyen. nem baj, amíg neked nem baj.
2014. okt. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
amugy az az igazság hogy akartam volna barátnőt de nem jött össze. lett volna egy két lány de ők nem kellettek nekem mert igénytelenek voltak, meg rosszhirű lányok, tudva levő hogy nem hosszu kapcsolatra alapoznak. ezért nem volt. most meg a sok kudarc után már nincs önbizalmam kezdeményezni mert tudom hogy nem kellek a kutyának se, egyedűl maradok, pedig soha nem akartam, arról nem beszélve hogy nagy szégyen ez, mert tudom és szégyellem is, mert normális családban nőttem fel rendes normális becsületes emberek között,és tudom mi az élet sorja .Ezért nem is akarok olyan soká élni még mert nyűg ez így....
2014. okt. 8. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!