Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak, ha senkit se...

Mit csináljak, ha senkit se tudok magamhoz közel engedni?

Figyelt kérdés
Nekem ehhez nagyon sok idő kell, viszont senkitől se várhatom el, hogy több hónapot "küzdjön" értem. Talán túlságosan félek a csalódottságtól. Mit tehetnék ez ellen?
2014. aug. 27. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Ha tényleg komolyan gondolja az illető akkór hidd el várni fog..


18f

2014. aug. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Nna, még egy különleges ember.. ma a gyakorin csak ez a különleges vagyok mit csináljak kérdések terjednek, biztos az időjárás teszi.
2014. aug. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az én kiszemelt pasim is ilyen, én meg iszonyatosan szerelmes vagyok belé, de addig várok, ameddig kell. ha éveket, akkor éveket.
2014. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Emiatt ne félj. Vannak eberek, akik nem tudnak egyből bizalmat fektetni a másikba, sőt, én is olyan vagyok, hogy egyszerűen megérzem, hogy kit "jutalmazhatok meg" a bizalmammal és kit nem. Nem csak párkapcsolati ügyben, de a barátaimat is megválogatom, emiatt kaptam már szemrehányást olyanoktól, akik nem tudtak a kegyeimbe férkőzni (bocs a királylányos megfogalmazásért, nem vagyok amúgy elszállva, na de értitek, hogy értem...) Viszont van 1-2 olyan ember, akinek a közelében biztonságban érzem magam, látom rajta, hogy fair, becsületes, nem gyerekes, érzem rajta, hogy akkor se válna ellengésemmé, ha nézeteltérsünk lenne (mert bizony szoktam azt érezni egyeseken, hogy nem szabad vele bizalmaskodnom). Tehát ne aggódj, ha jön a megfelelő ember, érezni fogod, és benne meg fogsz bízni. Észre sem veszed majd, és tök jól elbeszélgettek, mersz magadról mesélni, aztán a többi jön magától. Jobb, ha nem vagy naiv, hidd el, de jégcsapnak sem érdemes lenni, mert az önkiolvasztás fáradtságos folyamat.

L23

2014. aug. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj online, könnyebb megnyílni aztán élőben is kevesebb idő kell már, hogy el tudj lazulni a másik mellett.
2014. aug. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ez azt jelenti, hogy hónapokig úgy viselkedsz, mint egy rideg jégcsap, akkor tényleg reménytelen.

De ha pusztán azt, hogy pár nap ismerkedés után még nem bízol me benne, de amúgy halad előre kettőtök viszonya, beszélgettek, ismerkedtek, akkor ezzel nincs semmi gond. Amúgy sem szereti mindenki, ha a lány egyből odaadja magát. ;-)

Meg tudod, ha valaki számára tényleg értékes vagy, akkor az azt az időt nem küzdelemnek fogja felfogni, hanem egy kellemes időszalnak, amikor napról napra került közelebb egy csodás nőhöz.

2014. aug. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Nem, nem viselkedek úgy, mint egy jégcsap... Sőt a valóságban nagyon jól kijövök az emberekkel/ srácokkal. Csak úgy érzem ismernem kell azt, akivel összejövök. Nem a kapcsolat alatt akarok rájönni, hogy jaj még se akarom ezt az egészet.

Volt már egy kapcsolatom (majdnem 7 évig tartott), de nála is egy év kellett, hogy 100%ig megbízzak benne és összejöjjünk.

2014. aug. 27. 15:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Na látod, a hosszú kapcsolat titka az, hogy nem menet közben kezdesz el vele ismerkedni, hanem még előtte beiktattok egy ismerkedési fázist. Ennek szerintem ez a normális menete, nem úgy megy ez, hogy két random emberke tetszik egymásnak, aztán csupán ennyi alapján elmennek egy randira, aztán összejönnek, mert kellemesen sikerült a dolog. Én is annak vagyok a híve, hogy előtte már ismerjem valamennyire, tehát nálam a randi nem azt jelenti, hogy ott akarom megismerni, hanem tudni akarom, el tudunk-e lenni egymással, mint fiú és lány. Sose mennék randizni úgy, hogy alig tudok valamit a másikról. Letojom, hogy helyes és jó a stílusa, ennyi még nem elég. Minden második fiú helyes és kedves is, de ennyi nem elég.

L23

2014. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!