Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ide elfogadható kinézetű...

Ide elfogadható kinézetű lányok nem is járnak? 20F

Figyelt kérdés
Amikor ismerkedem ezen az oldalon, akkor sokszor csalódást okoz az itteni lányok megjelenése. Most nem a genetikából adódó hibákra gondolok, hanem az igénytelenségre. Láttam már jó pár elhízott/pattanásos/ízléstelen ruhában pózoló/kócos hajú lányt, amit nem igazán értek. Én ha magamat fotózom, akkor igyekszem magamból a legtöbbet kihozni. Vannak hibáim nekem is, nem vagyok tökéletes pasi, de nem hiszem el, hogy itt csak ezzel az önmagát elhanyagoló embertípussal lehet találkozni.
2014. nov. 13. 19:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ide csak síránkozó szerencsétlenek és trollok járnak.
2014. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Te még jó helyzetben vagy, én meg se találom itt a korosztályomat. Még jó, hogy nem létkérdés itt ismerkedni. Próbálkozz máshol.
2014. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Legalább nem árulnak zsákbamacskát. :-)
2014. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Máshol sem rózsásabb a helyzet. Személyes leszólítás után jöttek már össze randijaim, csak ezzel meg az abaj, hogy élőben minden másodpercek leforgása alatt dől el.
2014. nov. 13. 19:19
 5/18 anonim ***** válasza:
64%
Ez az oldalon nem társkeresés miatt van, úgyhogy ne várj csodát. Aki meg a fotókon próbál meg jól kinézni, és úgy állítja a képeket, hogy tök jó legyen, hogy ő milyen szép és milyen jó az is szánalmas. Vagy például egy nagyobb testsúlyú lány úgy fotózza magát, hogy nem is látszik...Az ilyen szánalmas. Senkinek nincs szégyelni valója. Ha nem is "kapcsolat" szempontból látsz valakit, akkor sem kell elítélni. Az olyan embereket nem szeretem. Sosem fogják fel, hogy egy másik emberi lénynél nem a külső számít. Az is lehet, hogy genetikailag kövérebb, mint te. Erre nem gondoltál? Pattanás megszokott, mi a gond vele? Az majd elmúlik. Egyedül a ruha amivel egyet tudok érteni, de az anyagi hátteret is jelenthet, de akkor ezek szerint te fényűző életet élsz apuci és anyuci alatt. A kócos haj még jól is tud kinézni ;)
2014. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Sárcok sem.
2014. nov. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem több elfogadhatatlan kinézetű fiú van itt mint lány :)
2014. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
4: Öülj neki legalább nem pocsékolod feleslegesen az időt.
2014. nov. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Érdekes, akikkel én ismerkedtem, mindegyik csinos volt:P
2014. nov. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
92%

I know that feel bro...

Ha néhanapján ismerkedésre adom itt a fejem, akkor olyan lények akadnak a horgomra, hogy utána sokáig nem alszok rendesen. A poén meg az, hogy dacára annak, hogy úgy néznek ki, mint egy lefosott sírkő úgy osztanak mindenkit, mintha hozzájuk képest Jennifer Lawrence egy Elefántember lenne.

Persze amit közölöm velük, hogy "bocs, nem", akkor még én vagyok leszólva, hogy egy felszínes dög vagyok, akinek csak a külső számít. Cseszed, azért egy Jabba ne ugasson arról, hogy én milyen lelketlen vagyok, amikor ő alig látszik ki a hurkái alól, de még úgy is csípőből aláz mindenkit. Ehhez persze még a 0 kommunikációs készségük is hozzáad egyet, vagy esetünkben épphogy elvesz.

2014. nov. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!