Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hová tűntek a normális nők?

Hová tűntek a normális nők?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem a mai nők elképzeléseit. Szinte mindegyik egy hollywood-i agyonromantikázott filmként, vagy egy Disney rajzfilmként képzeli el a férfivel való ismerkedést.


Emellett egymásnak ellentmondó feltételeknek kell megfelelnie a férfinek: legyen határozott, de engedjen neki, adjon neki szabadságot, de terelgesse is, legyen normális, de bunkó is, legyen macsó és hűséges egyszerre, legyen laza és komoly egyszerre, fingjon rózsaillatút és hugyozzon parfümöt.


Persze az is alap, hogy elég komolyan ki legyen gyúrva és extra helyes arca legyen. Mellé egy városi terepjáró csak ráadás...


2014. nov. 13. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Mar alszanak.
2014. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
62%
Nincs olyan
2014. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Én ismerek normális nőket csak többnyire elég messze laknak. :(
2014. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Itt bújkálnak az oldalon! ;)
2014. nov. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ere én is kiváncsi vagyok.
2014. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
35%
Jó dolog, hogy fejlődik az orvostudomány,de ìgy sajna a kevésbé életképes egyedek nem hullanak el...
2014. nov. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
24%

Hat ez erdekes.En no(/lany) letemre ket dolgot varok el egy pasitol:jo humorerzeket es azt,hogy kulsore bejojjon(na ezt viszont elismerem,hogy sokszor nehez teljesiteni,de ez van,mindannyian felszinesek vagyunk valamilyen mertekben).Engem az se zavarna,ha egy akcio filmre vinne randizni(sot orulnek neki),nem kell korbeudvarolni.Azt meg kb lesz@rom(bocs a vulgaris kifejezes mod miatt),hogy van-e kocsija vagy nincs...

18/l

2014. nov. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Bakker, hol ismerkedsz te?! Vagy milyen elcseszett, elkényeztetett pisiseket szoktál randira vinni?

A húgom 24 éves agyonbabusgatott barátnőjére teljesen ráillett a leírásod. Ő tipikus pláza cica. Ezek után ne is csodálkozz.

2014. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom miért kell ezeket a kérdéseket nyomatni. Ha megfigyeled azok a nők akik ezekkel a tulajdonságokkal bìrnak, tipikus "pirìtott ri-bantczok" plázapitsák,hasonledők. Ezek egy külön kategóriát képeznek. Ha meg te ezekre gerjedsz akkor megérdemled, csak akkor ne legyél mártìr.
2014. nov. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezeket a cicababák várják el .. a normális nők nem várnak el ilyeneket sőt egyáltalán nincsenek ilyen idióta elvárásaik .. és a férfiaknak miért vannak hasonló irreális elvárásaik ?? Legyen okos de ne túlzottan ,legyen eredeti , de azért nembaj ha mű melle van meg mű haja.. stb .. Azért mert nem tudsz nőt választani kislányok meg cicababák helyett azért ne hogy már mi legyünk általánosítva ...
2014. nov. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!