Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan szerezzek önbizalmat?

Hogyan szerezzek önbizalmat?

Figyelt kérdés

nem gondolom magam csúnyának, mondták rám lányok is hogy helyes vagyok, és ha a tükörbe nézek úgy gondolom hogy semmi gond nincs velem, az öltözködésem egyedi de nem alternativ módon csak simán stilusos, az egyetlen gond a magasságommal van, hát elég alacsony vagy

a helyzet az, hogy néha úgy érzem tetszem egy lánynak( vagy csak szeretném azt hinni, nem tudom) de sosem mertem még odamenni.. mindig azon agyalok hogy nem tetszem neki meg minden, és hogy esélyem sincs, meg hogy nem vagyok elég jó

zenélek, edzek(nem rég kezdtem) tehát fejlesztem magam mindenféle módon de valahogy a csajozásnál mindig beparázok.. és valahogy nem megy

eddig egy barátnőm volt ahol ő kezdeményezett,ráadásul neten

hogy tudnám magam megemberelni, hogy tudjak ismerkedni?

előre is köszi a segitséget, 17F


2014. nov. 14. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
hát úgy, hogy embereld meg magad
2014. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

van sulimban egy srác, aki alacsony, stílusos és jóképű.

mármint ez a srác tényleg alacsony, tehát alacsonyabb nálam is jóval azért (lány vagyok és nem égimeszelő).

ami azt illeti, én lennék ilyen fiúval, bár kicsit kellemetlen lenne, hogy alacsonyabb.

tipp: vannak férficipők, amik elvileg magasítanak (nem magassarkú:DD), nézz utána az ilyeneknek, ha érdekel.

2014. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát eddig tornacipőt hordtam annak talpa is alig van :') de télre majd valami bakancsszerű cipőt szerzek be egyébként 167cm vagyok
2014. nov. 14. 20:48
 4/5 anonim válasza:
Az a baj a magasságal hogy a nők töbségének a magas férfiak jönnek be, vagyis jobban mint az alacsonya. Ösztönszerüség,biztongságban érzi magát egy magas féfival , vagy nála magassabbal.
2014. nov. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#3 nem voltál nagy segitség, ezzel én is tisztában vagyok de az alacsony lányoknál nem látom akadályát... akiknél még én is magasabb vagyok azoknak tetszhetek, csak a szerencsétlenkedésemmel kéne kezdeni valamit, ehhez szeretnék segitséget/tanácsot kérni
2014. nov. 14. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!