Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hány találkozás, (együttlét)...

Hány találkozás, (együttlét) után lehet, (lesz) szerelmes egy nő a pasiba?

Figyelt kérdés
Férfi és női véleményre egyaránt kíváncsi lennék. A szexkapcsolatoknál van ennek jelentősége.

2014. nov. 18. 15:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
48%
4 találkozás, amin nincs szex + kettő, amin van. Ez a titkos recept, most olvastam a szakácskönyvben.
2014. nov. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:))
2014. nov. 18. 15:02
 3/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem ezt nem lehet számszerűen megmondani.

Mivel én nő vagyok, azt mondom, hogy ha olyan férfivel vállalok be szexkapcsolatot aki nagyon bejön, akkor akár az első találkozás (akció) után is érezhetek már valamit, ami nyilván még nem feltétlen szerelem, de mivel nálam egy szexkapcsolat alapja a kölcsönös vonzalom, vonzódás, tetszés és az, hogy adott illető látványra és stílusra is felizgasson, beindítson, így hamarabb alakulhatnak ki komolyabb érzelmek is, de nyilván ezt felnőtt fejjel tudni kell kezelni, mert csak így fog tudni hosszabb távon működni "csak" szexként egy ilyen jellegű kapcsolat.

Aki nem tudja kezelni, ott bármelyik ilyen alkalom után elkezdődhet valamiféle kötődés, akár szerelem kialakulása is :)

2014. nov. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szerelem nem egyenlő kötődés akkor 1 alkalom elég.
2014. nov. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

#3 nagyon pontosan leírta.

Az alkalmi szex is jó dolog, de aki nem tudja kezelni, az akár az első után is érezhet sok mindent.

2014. nov. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
6%
Ha szép vagy és gazdag és okos egy találkozó elég. Ha hülye, szegény és ronda 500000 sem elég.
2014. nov. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
80%
Zéró és végtelen között.
2014. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus az, hogy nők csak szintjük feletti férfival mennek bele szinte csak szexen alapuló kapcsolatba. Az ilyen férfitól pedig, ha az együtt töltött időben finom gondoskodást kapnak, akkor az az illúziójuk lesz, hogy többre is kellenének a férfinak, és ez már elég ahhoz, hogy szerelmesek legyenek.


37F

2014. nov. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha picit fordítok a kérdésen,akkor hány alkalom után féljen a pasi,hogy a nő zaklatni fogja?
2014. nov. 18. 15:31
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem egy is eleg. ha szimpatikus nem kel ahoz szex hogy lasuk mijen a pasi ugy is elarulja magat ahogy egz no is. a szerelem pedig nem a szextol fugg.
2014. nov. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!