Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehetne ezen változtatni?

Hogyan lehetne ezen változtatni?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt barátnőm és szerintem nem is lesz akármit csinálok.

Az a baj hogy ha egy lány hozzámszól olyan mint ha nem is én lennék, teljesen leblokkolok és ilyen hülyeségeket beszélek,

Szabadidőm nem nagyon van ismerkedni

Hiába mondják többen is hogy nincs önbizalmam, én tudom hogy nincs de ezen nem tudom hogyan lehetne változtatni, ne az legyen hogy odajön hozzám egy lány ismerkedni, beszélgetni, én meg nem tudok semmi értelmeset mondani



2014. nov. 18. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy ha ezután másképp csinálsz dolgokat mint előtte.
2014. nov. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak lányban :)
2014. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kösz, nagyon sokat segítettél...
2014. nov. 18. 19:43
 4/5 A kérdező kommentje:
az elsőnek irtam
2014. nov. 18. 19:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb, hogy elégedett legyél önmagaddal. Ha ez megvan, máris könnyebben megy minden. Járj szórakozóhelyekre, és ne görcsölj rá a témára. Ha egy lány beszélgetni kezd veled, kezeld úgy, mintha a haverod lenne (mármint azért ne úgy beszélj vele, érted :D).
2014. nov. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!