Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kérlek, adnátok nekem tanácsot...

Kérlek, adnátok nekem tanácsot, egy fiúval kapcsolatban? Nagyon rosszul esik amit csinál, és már nem tudom, hogy kezelni.

Figyelt kérdés
Van az osztályomban egy fiú,aki az első pillanattól tetszik.Már első nap óta mosolyog rám, vicceket mesél,mellém ül sokszor.Ez lenne a legjobb dolog, mert ilyenkor mindig görcsben van a hasam, és megrészegit a boldogság.De êszrevettem, hogy még vagy 10 lánnyal ezt csinája, és olyan csalódot lettem, hogy...nem tudom leirni.néha jobb mert csak rám figyel, de aztán megint más lányra.Ma pedig az egyik barátnőmre mozdult rá, és mindenki azt mondta, hogy milyen cukik lennének együtt.Nem tudon túltenni ezen magam, és bár,semmi nincs köztünk fáj,hogy átvert és, hogy tudom soha nem választana engem.Kérlek, segitsetek, hogy felejtsem el?

2014. nov. 20. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 10?
2014. nov. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen idős korunkban mi is megszívtuk így párszor, és ebben nem is lehet tanácsot adni, mert a korodbeli fiúk csak szédítik a lányokat, főleg az ilyen, ekinek mindenki felül :)
2014. nov. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"tudom soha nem választana engem."

Ismered a viccet: tudod, mit, Kisnyúl? Bszd meg a fűnyíródat!

Ha akarod a fiút, tegyél érte, hogy téged válasszon. Nyavalygással még senki sem ért el sikert.

2014. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

De hát nem vert át, hisz semmivel sem hitegetett!


Biztosan te is szoktál másokra mosolyogni,incselkedni.


Ha nem tudsz vele először haveri és baráti viszonyt kialakítani,akkor nincs esélyed...


Próbálj néha odamenni hozzá,kérdezz tőle valamit,indíts el vele beszélgetést és MOSOLYOGJ.(legyen pl finom illatod)

2014. nov. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tudom, elég hülye kérdés volt, beismerem:D Oké, hogy nem tetszik, de azért a szokásos "10 éves vagy?" kommentet mellőzhetted volna.Csak hagyd figyelmen kívül ha értelmetlen kérdésnek tartod (1.)

Miért pazarolnád a drága idődet, egy szerinted értelmetlen kérdésre?:)

A többieknek köszönöm, és igazatok van, nyavalygással nem megyek sokra.Csak hirtelen nem tudtam mit kezdeni magammal, ezért írtam, de hiba volt.

De amúgy köszönöm, erőt adtatok!:)

2014. nov. 20. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj jól a háta mögé és rúgjad jól se.ggbe.Amúgy tipikus kis szoknyapecér én a helyedben keresnék normálisabbat de tudom h ezt hiába mondom.
2014. nov. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!