Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiuk! Én kiskoromban duci...

Fiuk! Én kiskoromban duci gyerek voltam, így mindig kilógtam a fociból. S nem tanultam meg soha jól játszani.23 éves vagyok s meg akarok. Hogy fogjak hozzá? Adjatok tippet (akik otthon vannak a fociban).

Figyelt kérdés
2012. máj. 22. 23:49
 1/2 anonim válasza:
Ajánlom a "Foci brazil módra" című filmet,ott mindent megmutatnak.Nagyon fontos a labdavezetés is.Ha azt tudod akkor már csak lövéseket kell gyakorolni.A labdavezetést bolyákkal lehet a legjobban eltanulni persze gondolom otthon nincsenek ilyenek szóval a kövek megteszik.A lövést pedig meg kell érezni,hogy hogyan rúgjad.Amúgy attól még,hogy kövér voltál nem kellett volna kilógni.Nekem is volt egy osztálytársam és ő is kövér volt és az egyik legjobb volt csak hát nem bírta az egész meccset.
2012. máj. 23. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kösz haver.
2012. máj. 24. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!