Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha pénzes pasitok lenne, ti...

Ha pénzes pasitok lenne, ti elvárnátok, hogy szépen öltöztessen titeket?

Figyelt kérdés

2014. nov. 21. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Volt és nem vártam el tőle egy fillért sem.
2014. nov. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1#

Nem pénzre gondoltam:)

2014. nov. 21. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogy Engem valaki Öltöztessen? PFAHAHAHAHA HAHHA.


NO!

2014. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Relatív....én inkább a kényelemre utazok....elegáns, csinosabb de a lényeg, hogy kényelmes legyen és olcsó...igy igy lehet az ember nőies.

Épp tegnap beszéltünk párommal arról, hogy vannak 20-30ezerért parfümök..ki az a majom aki megveszi. Mondja nekem "de ha lenne sok pénzünk?" Mondom nem.....ma én 2 vagy 3 ezerért veszem meg. Ha sok pénzünk lennne maximum 7-8ezerért vennék parfümöt.

2014. nov. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha nem vagy egy gazdag ember,akkor miért ne?
2014. nov. 21. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert nem ezekre kell pénzt szórni. Ruhát, ékszereket, sminket és parfümöt ésszel kell beszerezni. A kreativitás százszor többet ér, mint a trend.

(Ráadásul nehogy már más akarja megmondani nekem, mit vegyek fel... szép lenne. Marha nagyon csalódnék magamban, ha hagynám.)

2014. nov. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem leven szeretem a sajat megoldani:-))


Viszont volt mar milliomos pasim aki nem kerdezte meg,h "szeretnel e uj ruhat" hanem siman megvette, ugyanez taskakkal, es mindennel:-)))


Hiaba mondtam neki h ne vegyen mert nem kell (plusz ha kell megodom a fizumbol) o ettol erezte jol magat, szoval ez vegulis neki esett jol. Nezd ha vesznek neked Prada taskat, es hirtelen a ruhaid nagyresze designer lesz Max Mara-tol kezdve Dior-ig azert annyit nem tiltakozik senki:-)))


Nagyon nagyon szerettuk egymast de meg akart valtoztatni.....a vegen mar odaig fajult a dolog h olyan parfumot kellett hordanom amit o szeretett rajtam es akkor mondtam, h ezt igy nem:-)))


Azota mar ketszer ferjhez mentem, jol vagyok es mindenki olyannak szeret amilyen vagyok:-))

2014. nov. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
dehogy várnám, nem vagyok barbie baba. persze nyilván jól esne, ha meglepne egy-egy olyan dologgal, ami mondjuk az én pénztárcámnak túl drága és nagyon vágyok rá (pl. a 20+ ezres chanel parfüm..), de nem tudnám magam nem kellemetlenül érezni, ha az egész ruhatáram ő pénzelné.
2014. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem várnám el, és kényelmetlenül is érezném magam ilyen esetben. Jelen pillanatban annyit tudok elképzelni, hogy ha 1-2 ruhát szeretne látni rajtam, mert neki az nagyon tetszik, azokat elfogadnám és alkalomadtán felvenném.
2014. nov. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!