Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincsenek barátaim, viszont...

Nincsenek barátaim, viszont beszélgetnék valakivel? Igen

Figyelt kérdés

van nekem egy barátnőm, illetve volt nekem egy barátnőm, elég régóta zötykölődött a kapcsolatunk de mégis együtt maradtunk, és most, sokadik próbálkozásra már, szeretne nem beszélni velem (mindig eldöntjük de aztán mégis), és amúgy sem a legjobb mikor az ember a barátnőjével (aki "volt") kénytelen beszélgetni ilyen esetben, eléggé rossz ez neki, az embernek. még egészséges kapcsolatban is fura ha csak vele kommunikál, így viszont teljesen nevetséges és rossz. tehát elég szrul állok a magánéletemmel, fura is vagyok, ezelőtt a lány előtt se volt sok ember akivel beszélgessek, de már azok sincsenek. szóval ha itt valaki akar beszélgetni egy emberrel, aki most éppen én vagyok, miért ne tehetné meg? fiú, 17. ja egy fszt 17, 24. nem tudom miért lenne vicces hogy 17et írtam a 24 helyett amennyi valójában vagyok, de hát ez van. szóval jó lenne egy ember aki mondjuk unja magát, nagyon egyedül van, vagy nagyon szeretne velem beszélgetni. mert van egy ilyen megérzése, hogy írnia kéne. de nem, én túl rossz vagyok, meg vicces se, meg béna, gondolja magáról.. dehogy vagy.

oké, mégis miért szeretne valaki annyira beszélgetni velem ennyi alapján? nagyon zűrös ez az egész. csak, valamit. na. hahó.



2014. nov. 22. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Skizofrénia? Nem múlik el magától.
2014. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem is vagyok skizofrén
2014. nov. 22. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
miről szeretnél beszélgetni
2014. nov. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na jó, ennek a dekódolása kb. 10 percet vett el az életemből :D
2014. nov. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!