Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Csak én vagyok az a...

Lányok! Csak én vagyok az a szerencsétlen, aki azt érzi, hogy egyedül fog megöregedni?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne, ha valaki végre őszintén szeretne, elfogadna a hibáimmal együtt, és vigyázna rám.
2014. nov. 23. 11:44
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
6-os ez olyan volt mint egy hülye klisés facebookos idézet, amit hülye tinilányok rakosgatnak ki nagy jómóduk közepette, kérdésre válaszolva nem te leszel az egyedüli nő ahogy elnézlek titeket, én tuti nem itthonról fogok párt választani, nem nagyzolásból, de a magyar nők lassan európa legalja...
2014. nov. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:

10# Mondjuk az előfordulhat, az a baj hogy a fehér pacikon nincs légzsák és ők is csak az úton közlekedhetnek :S

Én mondjuk szerencsés vagyok mert tőlünk 200 méterre van a lovarda :-)

2014. nov. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:

Az a gond,hogy "herceget" akarsz.

Nem a te hibád.Ezt nevelik belétek.

2014. nov. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

*Én mondjuk szerencsés vagyok mert tőlünk 200 méterre van a lovarda :-)


Ez nagyon tetszett:DD

2014. nov. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

Sos sok évvel ezelőtt, én is ezt gondoltam. aztán lőcs csoda, és 1 év múlva ellettem cibálva az anyakönyvezetőhöz és férjhez mentem.

Szóval fel a fejjel kedves Bridget Jones:DD

2014. nov. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Nem, nem kell a szőke herceg fehér lovon.

Csak legyen végre egy srác, aki őszintén, és feltétel nélkül szeret.

Elfogad a hibáimmal együtt.

2014. nov. 23. 12:13
 17/35 anonim ***** válasza:
59%

Ha már úgy is ilyen sok megtört lélek olvassa ezt a kérdést, akkor feldobok egy labdát :D Ha valaki úgy érzi, hogy próbára tenné magát egy szőke hercegnél, az írjon képpel együtt :D

Spec: 21, Bp, 180, egyetem, reál, átl. testalkat, intelligens, érzelmes, céltudatos, kitartó, toleráns, türelmes, humoros, empatikus, állítólag jóképű...

Igazság szerint már elegem van a beképzelt, "annyi mindent megtapasztaltam már" csajokból.

2014. nov. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
89%
Srácok, ti is észrevettétek, hogy a nők egyáltalán nem törekszenek arra, hogy megismerjetek titeket? Folyton mindig nektek kell bizonygatni, műsorozni, performanszot előadni, miközben a nők nem is nagyon tesznek bele semmit egy-egy ismerkedésbe. Ha sok lánynál fordul elő, hogy ugyanazok a körök vannak lefutva, akkor talán bennünk, férfiakban van a hiba?
2014. nov. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
ez így szokott lenni... Ezért kell meghódítani őket :D viszont ha sokáig nem veszi fel a ritmust, akkor skippelem. Tudom, hogy nem tud rólam semmi infót és mégsem kérdez, mindig csak én.
2014. nov. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Jav.: megismerjenek*
2014. nov. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!