Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez mennyire általános?

Ez mennyire általános?

Figyelt kérdés

Sok nőt megismertem az utóbbi egy évben. Általában már az elején kiderült, hogy milyen elvárásaik vannak, de később, mikor már úgy tűnt sínen vagyunk, még felhoztak még egy csomó mindent. Én meg úgy éreztem magam, mint aki nem olvasta az apróbetűs részt.

Gyorsan hozzátenném, hogy nem kikent cicababákkal ismerkedtem. Tényleg ilyen rengeteg elvárásuk van a nőknek manapság?



2014. nov. 25. 13:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez társadalmilag így van, nem csak a nők, hanem a pasik, bankok, főnök, rokon stb is így viselkedik
2014. nov. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ez a bevett eljárás!

Mért vagy ezen meglepődve?

2014. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Ügyet Lenke ***** válasza:
nőtől függ, alapjában amit te mondasz az a reklámkorszak, amikor mindenki szépben szereti feltüntetni magát, utána a rózsaszín köd, amikor meg az elszáll akkor jön a paplan alá fingás meg az apróbetűs rész :)...akivel az utolsó is elviselhető az a tuti :D
2014. nov. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Társadalmilag?

Ez mekkora hülyeség!

2014. nov. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Fúha, hát akkor nagyon le vagyok maradva. :(
2014. nov. 25. 13:59
 6/16 anonim ***** válasza:

Paplan alá fingás...

Bravo!

Ez hihetetlen...

2014. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

asdjkshf: Mert nem így mennek a dolgok az életben?

Felvesznek egy munkára, utána jön az apróbetűs rész, a sz*pás, felveszed a hitelt, utána száll el az árfolyam, amit nem reklámoztak stb stb. Így mennek manapság a dolgok...

2014. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezt én is tapasztaltam. Szerintem is arról lehet szó, hogy eleinte mindenki próbálja magát minél előnyösebben feltüntetni, aztán szépen lassan elkezdi adagolni a többit. A gond ezzel csak az, hogy én az elejétől fogva őszinte vagyok, úgyhogy általában az a felállás, hogy dobbantok.
2014. nov. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Pasiban is bőven van ilyen. Így szereti a gyerekeket, családot akar, majd mikor megszületik a tervezett számú gyerek, lelép.
2014. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Általánosnak mondható. Persze itt a GYIK-en majd mondani fogják, hogy nem is így van, meg érdeklődnek, hogy mégis mik azok az elvárások. De ne mondj nekik semmit. Csak beépítik az információt, és az alapján döntenek később, hogy mit fognak elhallgatni vagy kimondani.
2014. nov. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!