Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan lehet egy 40+ férfi...

Hogyan lehet egy 40+ férfi figyelmét felkelteni?

Figyelt kérdés

Tehát hogyan éreztethetném, hogy kíváncsi vagyok rá, és szívesen megismerném jobban, anélkül, hogy túl rámenősnek tűnnék? Pékségben dolgozom, az úriember negyven-pár éves és kétnaponta jön hozzánk vásárolni. Néhány pillantását már elkaptam, beszéltünk is már pár szót, de ennyi... :( Hogyan hozhatnám a tudtára, hogy egyáltalán nem közömbös a számomra és nem lenne ellenemre, ha több lenne köztünk, mint vevő-eladó kapcsolat?

33/N


2014. nov. 26. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Én -40es férfi vagyok, de egy csinos nőre mindig felfigyelek.
2014. nov. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Simán beszélgess vele többet?

Kérdezgesd egy kicsit ,hát ha bemelegszik ő is,talán észreveszi, ha meg nem, megkérdezheted te is,nincs -e kedve meginni valamit meló után.

2014. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia en hipermarketben dolgozom, nekem is tetszett egy nő,aki raadasul idősebb is volt nalam,szimpatizal velem,de sose lesz semmi,csak egy elado vagyok,szerintem Ugyanez lesz nalad is!40eves vagyok!üdv
2014. nov. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy finom gesztus vagy egy kis mosoly mindjárt felkeltheti érdeklődését.Biztos lesz alkalom arra is hogy kis beszélgetésbe elegyednél vele!

De ha rámenősebb lennél miért tartanád olyan nagy bajnak? 40f

2014. nov. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

:)

A "felfigyeléssel" szerintem nincs gond, tudom, hogy észre vett... :)

Beszélgetni vele nem tudok többet sajnos, meló van, nem állhatok le csevegni :( De ha le is állhatnék, akkor sem szeretnék én kezdeményezni, csak a tudtára szeretném adni, hogy nem lenne ellenemre, ha Ő lépne :)

Nem gondolnám róla, hogy "csak" egy eladónak néz, és azért nem. Szerintem nálad sem ez lehet a gond, inkább a korkülönbség :(

2014. nov. 26. 19:58
 6/8 anonim ***** válasza:
csúsztass egy papírt a vásárolt péksütemény tasakjába a telefonszámoddal vagy facebook címeddel :) innentől fogva ha tetszel neki, megoldja ;)
2014. nov. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Privátban már írtam valakinek, hogy a rámenősséggel eddig nem volt bajom, simán kezdeményeztem én, de most... most nem szeretnék, csak finoman érzékeltetni szeretném, hogy részemről szabad a pálya ;)
2014. nov. 26. 20:02
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, arra is gondoltam már, hogy bejelölöm fészen (ahogy látom, elég aktív), de pont ez az, hogy NEM szeretnék rámenősnek tűnni... :)
2014. nov. 26. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!