Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért magyarázzák a PUA-k...

Miért magyarázzák a PUA-k hogy nem számít a lányoknak a kinézet, mikor vannak nagyon szép lány barátaim és mindig az izmokat nézik, meg hogy mennyire magas valaki, jóképű, stb?

Figyelt kérdés
és akik szép lányok, akiknél sokan próbálkoznak, és bepróbálkoztam náluk azok is azt nézték 90%ban

2014. nov. 26. 23:12
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
igen kedves 19l de akinek meg nincs szexuális élete az meg garantált a boldogság hiányára, én is több mint két évtizedemmel nem panaszkodom sose volt részem szexben de csak tenni a dolgom hajnaltól késő estig kielégítetlenül férfiként a 0ról küzdeni és legnehezebb szakokat végezve mellette dolgozva nem könnyű a boldogság persze igyekszem ezzel nem foglalkozni de sajnos a természet ugye nem így gondolja... :)
2014. nov. 26. 23:20
 12/26 anonim ***** válasza:
13%
Hát azért kedves 19 éves kislány, nem teljesen így működik a világ, ahogy leírtad. Ezzel az erővel az átlagos, vagy kevésbé kellemes kinézetű emberek mind szinglik lennének. Tudod, van a lélek is, a kisugárzásról ne beszéljek. :-] Nem csak a legszebb, legesztétikusabb embereknek van kisugárzásuk, sőőt.
2014. nov. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
27%

# 12


Nem igazán értem miről beszélsz. 3 pasim volt, egyik sem volt igazán adonisz, de mindhármat szerettem.


De most nincs pasim, viszont néha hiányzik a szex. Ha szexet keresek, akkor olyat keresek amiről a kérdező beszél.


De nem vagyok benne biztos, hogy párkapcsolatot is alakítanák egy izmos adonisz pasival, mert nem vagyok naív.

2014. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
ez tudod milyen megalázó amúgy 13-as... párkapcsolatba papucsnak jó lesz a randa de am a szexet adonisszal kívánom... nevetséges tényleg nem vagyok világutáló de ilyenkor megértem akik ezt a dumát nyomatják :D
2014. nov. 26. 23:27
 15/26 A kérdező kommentje:
am nem tudjuk hogy nézel ki, mert ma már az is tény hogy egy mondjuk egy szinten lévő lány és fiú közül a csaj szépségkirálynőnek gondolja magát a sráccal meg senki nem áll szóba.. így önbizalma sincs
2014. nov. 26. 23:29
 16/26 anonim ***** válasza:

Kérdező nem gondolom hogy megalázó.


Szex nem tesz boldoggá (engem legalábbis), csak jól esik.


De kicsit furcsán írod le, mert ha barátom van őt is kívánom, sőt nagyon, meg ott más a szex. Ott érzelmi alapú, eleinte sokkal jobb, mint egy idegen jótestű pasival.


De ez mondom nálunk lehetőség, nem igény, mármint a szex, ezért csinálom csak jóképű pasival, ha nincs akkor nincs. Nem leszek "kanos" (női értelemben), mert ilyen nincs.


Ezért írtam azt, hogy akinek jó teste van meg jóképű, az akár velem, vagy ha velem nem is mással úgyis lefekszik. (én elég ritkán alkalmizok).


De ez nőknél is így van, jobb test, nagyobb tömeget vonz.

2014. nov. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
ez egyre rosszabb, tudod van egy sokat használt szó arra akinek alkalmi kapcsolatai vannak...
2014. nov. 26. 23:55
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
PUA.:DDD Jó vicc...szerencsétlen balekoktól még a pénzt is lehúzzák, aki ezt elhiszi. Igen ez a legszebb része, hogy egy adonisz 80 kilós 185 centis, jóképű borostás fazon nyomja neked a rizsát, hogy a külső nem számít. Szomorú...
2014. nov. 27. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

A legtöbb lány is igényli képzeld, csak teljesen diszkréten kezeli. Én is, csak itt nem kell. Anonym vagyok elvileg.


Élőben senki nem tudja.

2014. nov. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Jezusom, de gyokerek vagytok:D


most azt ne mondjatok mar, hogy az alszentseg vagy felszi esseg vagy kocsogseg, hogy ha valaki testisegre vagyik akkor azt egy jo testuvel akarja csinalni...


amugy meg szalljatok le errol a ronda, atlagos szep kategorizalasrol, mert ha ennyire behatarolt a gondolkofasotok, nem fog5ok onmagatokon tuljutni..


ja meg arrol is szokjunk le, hogy ha van valamivel kapcsolatban egy velemenyed, akkor kiirsz egy kerd3st, hogy elmondhasd azt es ellenszegulj mindenkinek aki mast mond... ha keptelen vagy elfogadni mas gondolatait, akkor ne irj ki kerdest


amig onmagadat rondanak tartod, mas is annak fog tartani, ez hotziher... ha eg sem probalsz boldog lenni, biztos hogy nem leszel az


ja es szex nelkul is lehet boldog egy ember... es ne mondd, hogy ily3n nem letezik, mert en is szuz vagyok egis boldog vagyok.. es ez nem olxan nagy teljesitmeny, barki kepes lehet ra, ha tenyleg a boldogsagra vagyik, nem pedig fuggove teszi magat dolgoktol..


23F

2014. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!