Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért magyarázzák a PUA-k...

Miért magyarázzák a PUA-k hogy nem számít a lányoknak a kinézet, mikor vannak nagyon szép lány barátaim és mindig az izmokat nézik, meg hogy mennyire magas valaki, jóképű, stb?

Figyelt kérdés
és akik szép lányok, akiknél sokan próbálkoznak, és bepróbálkoztam náluk azok is azt nézték 90%ban

2014. nov. 26. 23:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

17esre: naigen 14 éves fiúknál bevett gondolkodásmód, hogy minden nő k***a aki nem velem szexel...:D


Legyél már férfi, ne itt a földön fetrengj mint egy haldokló oposszum...

férfi szemmel is tiszta szánalom vagy, mit gondolsz, a lányoknak ez bejön?

2014. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

# 21


Én nem is értem a kérdező egyébként miért engem szapul a szerencsétlenségéért.


Egyetlen egy módszerrel meglehetne javítani mindent, nem szexre kéne utaznia, hanem párkapcsolatra.


PUA-t ugyan nem néztem, de szerintem nagy átbaszás, nem kell ilyen nagyon nyomulósnak lenni, mert az tényleg egyéjszakásnál vállik be, te neked meg párkapcsolat kellene.

2014. nov. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Természetesen hülyeség az egész. Aki ronda, annak sosem lesz senkije. Tapasztalom. Annyira ocsmány vagyok, hogy nem is igazán állnak szóba velem lányok, ha meg mégis, általában csak azt ecsetelik, mennyire ronda vagyok. Hiába lenne minden vágyam egy párkapcsolat (alkalmi nem is érdekel, mert még kevesebb az esélyem rá) folyton elutasítást kapok. A lányoknál minden csak a külsőről szól.
2014. nov. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Koaxk Ábel ***** válasza:

Szerintem ezt a szex és párkapcsolat dolgot sokat túlpörgik, meg a csajokat tök feleslegesen piedesztálra emelik.


Én nem vagyok egy nők álma típus kínézetre, de viszonylag jól kommunikálok, és aránylag magabiztos is vagyok.

Eddig mindig szépnek mondható barátnőim voltak.


A baráti körömben is van egy szerintem legalább 9-es, 10-es csaj mind arcra mind alkatra, aki most olyan sráccal jár, akinek konkértan baleset miatt sérült a fél arca.


Szóval ennyit arról, hogy csak a kigyúrt és tökéletes pasiknak lehet szép barátnője. Amúgy meg több szépnek mondott lány szájából hallottam már azt, hogy az ilyen pasik elég felszínesek, úgyhogy hamar kiábrándulnak belőlük.


Nyilván a külső fontos dolog, de csak ezen nyavalyogni, balf...ság és önsajnáltatás.

2014. nov. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Van egy jó, meg egy rossz hírem. Melyikkel kezdjem?

Na mindegy. Szóval azt hiszem, mindannyian tanultunk (vagy legalábbis kellett volna) a másodlagos nemi jellegről. Hadd ne soroljam, mik azok egy pasi esetében. És hadd ne csodálkozzak azon, ha az jön be a csajoknak. A szimmetrikus, arányos arc ugyanazt sugallja. Tehát kétségtelen, hogy az előnytelen kinézetű pasik eleve hátránnyal indulnak. Viszont, ha olyan helyzetet tudnak teremteni, amiben kommunikálhatnak a csajjal, ez a hátrány lefaragható, ha tudják, mit kell mondani. (És megsúgom, messze nem azt, amit a PUA sugall.)

2014. nov. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Akikkel eddig voltam, egy része tényleg moslékos vödör, a másik fele meg 5-7 pontosak voltak, volt aki mondta, hogy jól nézek ki, volt aki később az arcomat kedvelte meg, másik meg, hogy s szakállam nem mindenki szereti. Igazából pozitívan kéne látni a dolgokat...
2015. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!