Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudnátok tanácsot adni, hogy...

Tudnátok tanácsot adni, hogy mit tegyek vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ma velem történt egy pár dolog... tulajdonképpen van egy lány, de nem tudom mit gondoljak róla. Találkoztunk, nagyon aranyos, de egy kib*szott rejtvény. Még szájon is csókoltam, meg ölelgettük is egymást, jó érzés volt neki is.. főleg úgy hogy már a kezét simogattam, és azt mondta hogy ne csináljam mert fel fog izgulni. :D Mindegy. Amúgy meg van pasija, csak külföldön, és évekig. és nem biztos hogy újra összejönnek. Ahhoz képest hogy úgy váltunk el puszilkodva, most facebookon írja hogy ne haragudjak de felejtsem el. Ki kellett könyörögnöm még egy talit pénteken délután.. nem tudom mit mondjak, én járni szeretnék vele, de ő egyszerűen csak egy laza kapcsolatot keres, semmi mást. Ha úgy érzem elvesztem, akkor soha többé nem lesz senki akivel kapcsolatot építhetnék ki. Ezért ragaszkodom hozzá ennyire.

2014. nov. 26. 23:15
 1/8 anonim ***** válasza:
kepet
2014. nov. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha neked nincs kedved laza kapcsolathoz akkor nekem esetleg van. :D


22/F

2014. nov. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

# 1


Ne haragudj, de nem küldhetek.


# 2


Csábító, de én már csak a hölgyek oldalán maradok. :)

2014. nov. 26. 23:21
 4/8 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Úgy értettem, ha te nem akarsz a lánnyal lenni akkor én talán igen... a lánnyal, nem veled. :D

2014. nov. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áh értem! :D Akkor bocsi a félreértésért... egyébként csak jól járnál vele ha nem ismernéd meg.. én végtelenül türelmes, és megértő ember vagyok, de ez a lány minden pillanatban változik.
2014. nov. 26. 23:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Szeretem a kihívásokat, most igazából csak jobban érdekel, hogy milyen. :D
2014. nov. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj bele a laza kapcsolatba. Ne legyél túl ragaszkodó az irányába és majd ő fog ragaszkodni hozzád.
2014. nov. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most lehet, h fura, de, ha olyan, amilyennek leírtad, akkor tényleg csak lazára lenne jó, nem? nem értem az embereket, lehet, h a pasiját is ő üldözte el.
2014. nov. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!