Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön miért kb. a...

A társkeresőkön miért kb. a második kérdése szinte minden nőnek az, hogy mi a munkám?

Figyelt kérdés

De már kezd idegesíteni komolyan.

Már elkezdtem visszakérdezni, hogy anyagi problémái vannak?

Akkor meg megsértődnek.



2014. nov. 27. 20:20
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
53%
mert ebből csekkolja menyire vagy csóró.
2014. nov. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
66%
A segíj munkának számít vajon? Hát a lomizás? Az is bevételi forrás... (És ez utóbbi nem olan egyszerű napi pártonna fémet feldobálni az utánfutóra aztán irány a méh
2014. nov. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
61%
Mert ez egy viszonylag jó indikátor arra, hogy mi az érdeklődési köröd, szakmai tudásod, szellemi teljesítményed, várható karriered, stb. Szerintem is tök alap kérdés, én nem tudnék egy olyan emberrel együtt lenni aki nem hasonló volumenű és minőségű munkát végez.
2014. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 Koaxk Ábel ***** válasza:
85%

Autós moziba székeket pakolok... kétkezi munka de jól fizet.


Néha a mávnak is besegítek üres vasútikocsikat telekiabálni, jól jön a mellék kereset.

2014. nov. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom, nekem női szemmel teljesen jogosnak tűnik a kérdés. Nem azért, mert bárki pénzére utaznék, ugyanis van sajátom, de csak olyannal tudnék tervezni, aki hozzám hasonlóan szorgalmas, talpraesett, tettrekész. Egy munkanélküli, vagy olyan, aki utálja a munkáját és csak ímmel-ámmal csinálja, panaszkodva, mert "valamiből meg kell élni" nálam nem igazán jöhet szóba.


Am általánosságban igaz, h a nők sokkal igényesebbek társkeresésben.

2014. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
45%

#15


A "sokkal igényesebbek" helyett helyesebb az hogy "szinte mindenkit lenulláznak csak a TÖKÉLETES maradhat"

2014. nov. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:
73%
Ha rám hallgatsz az ilyen és hasonló oldalakat elfelejted egy életre. Teljesen mindegy kit találsz, óriási mázlid kellene legyen, hogy egy olyan nőt találj, akivel megértitek egymást, akivel úgymond egy húron pendültök. Ráadásul rengeteg olyan nő van, aki kifejezetten erre a bűnözési formára szakosodott, társkeresőkön keresztül megy ma már a lehúzás. Persze ez nem mindennapos egyelőre, de én mindenképp belekalkulálnám a dolgot. Ha ilyen helyeken vagy kénytelen ismerkedni, akkor inkább változtass az életviteleden, a többi magától rendbe fog jönni.
2014. nov. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
74%

"Már elkezdtem visszakérdezni, hogy anyagi problémái vannak?"


ZSENIÁLIS. :D

2014. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 A kérdező kommentje:

"nők sokkal igényesebbek társkeresésben."

Lám, milyen szépen is meg lehet fogalmazni, ezt ami annyira sejthető ilyenkor...

2014. nov. 27. 20:40
 20/54 anonim ***** válasza:
49%
1, Fogást keresnek, hogy hamar lekoppintsanak (pl.: orvosnő-gyári munkás X szerint nem jó párosítás); 2, (hiába tagadja sok nő, de) eltartást kívánnak tőled is; 3, ha mégis dolgozik valamit, akkor azért kérdi, hogy a kettőtök keresete elég legyen az igényeire, pl.: jó esetben csak egy blúzra, rossz esetben egyből egy nercre.
2014. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!