Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön miért kb. a...

A társkeresőkön miért kb. a második kérdése szinte minden nőnek az, hogy mi a munkám?

Figyelt kérdés

De már kezd idegesíteni komolyan.

Már elkezdtem visszakérdezni, hogy anyagi problémái vannak?

Akkor meg megsértődnek.



2014. nov. 27. 20:20
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
50%
De sok itt a nőimádó feminista... Jól lepontozták azokat a válaszokat, amelyek az IGAZAT írják le...
2014. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
55%
Ugye milyen fondorlatosan kimagyarázzák, hogy ez teljesen normális, ha megkérdezik? Pedig nem éppen! Eleve miért indul a "társkeresés" azzal, hogy mi a partner állása, munkaköre? Eddig úgy tudtam a nőkről, hogy nem számít nekik az egzisztencia, a munka, a munkahely, az iskola stb. Akkor ezek szerint mégis számít? Na csajok, akkor hogy is van ez? KÉPMUTATÁS RULEZ!
2014. nov. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
53%

Figyelitek a #3-as hozzászólást?


"jó, csak ne ez alapján válogasson már a hölgy"


A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik.


Na ennyit a GYK-s kuяvákról, okádhatnékom van tőletek, moslékok...

2014. nov. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
40%
De én leginkább azt nem értem, hogy ezen az oldalon miért van ennyi nőpárti agymosott?!
2014. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
31%
Azoktól a férfiaktól kérdezem, akik szerint a nők szentek, nektek még sose volt dolgotok nővel, vagy hogy hogy nem ismeritek az anyagias oldalukat szinte semennyire?!
2014. nov. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 A kérdező kommentje:

Volt egy barátnőm, aki avval kezdte anno, hogy neki nem számít a pénz...

Akkor vacak munkahelyem volt, majd kirakott, talált egy "jobban fizető" partnert, majd amikor az rakta ki a volt b.nőt, megjelent megint, de közölte velem, hogy most a "pénzes pasikra" bukik.

De ezt így kerek perec viccesen megjegyezte.

De legalább őszinte volt...

Tapasztalataim alapján kb a nőknek a 98 százaléka ilyen.

2014. nov. 27. 20:54
 27/54 anonim ***** válasza:
65%

"nők sokkal igényesebbek társkeresésben."

Lám, milyen szépen is meg lehet fogalmazni, ezt ami annyira sejthető ilyenkor..."


Szép, ugye? Azt is írhattam volna, h a férfiaknak mindegy, "lyuk-lyuk, csak a keret más", de ez olyan alpári.:)

2014. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
29%
#27: A megnyilvánulásaitok alapján kizárólag a "minden lyuk egyforma más-más körítéssel" szemléletet erősítitek.
2014. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:

Egyébként ezt én is észrevettem már. És marhára tolakodó kérdés első kérdések közt. Semmi köze hozzá először. Nem a munkám határoz meg engem. Az csak egy hivatás vagy eszköz a megélhetéshez. Érdeklődni lehet ezen kívül sokkal érdekesebb témákban is pl. mit gondolok az emberi kapcsolatokról manapság, miért látom a regisztrációban a lehetőséget stb? Ezek nem sablonkérdések.


Szerintem a pénz miatt kérdezik, mert a munkáddal azonsítanak. És akinek nincs épp munkája mondjuk, és elmondja ezt, akkor meg leáltalánosítják, hogy ingyenélő naplopó? Mert ha nem, akkor nem panaszkodhatna egy ilyen pasi sem, de ha igen, akkor kiderül, hogy csak a lóvé miatt kérdezik. :-D

2014. nov. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
76%

15-ös, én havi 600 ezer körül keresek, és nem szeretem a munkámat, határozottan unom. Mégsem volt még nő, aki ismerkedéskor rosszul reagált volna a munkámra csak azért, mert "panaszkodva, valamiből meg kell élni" alapon csinálom, holott kb. az első dolog, amit elmondok róla, az az szokott lenni, hogy a tököm tele van már vele.


Szóval maradjunk abban, hogy 100 nőből 99-nél életuntan, utálkozva meg fanyalogva is csinálhatod te azt a munkát, ha van rá pénzed, hogy bármikor elvidd étterembe vagy vegyél neki új ruhát, új laptopot, új anyámkínját, akkor munkailag a nőnek te teljesen rendben vagy.

2014. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!