Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A társkeresőkön miért kb. a...

A társkeresőkön miért kb. a második kérdése szinte minden nőnek az, hogy mi a munkám?

Figyelt kérdés

De már kezd idegesíteni komolyan.

Már elkezdtem visszakérdezni, hogy anyagi problémái vannak?

Akkor meg megsértődnek.



2014. nov. 27. 20:20
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
Egyszerű a megoldás: akkor ne társkeresőn ismerkedj. Bár tőlem ilyesmit eddig még sosem kérdeztek.
2014. dec. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 raszipka válasza:
A beszélgetés bizonyos korai szakaszában én is megkérdezem, de nem azért, mert anyagi gondjaim vannak.Ha olyan foglalkozása van, amit én is közelebbről ismerek, máris lehet egy közös beszédtéma, ha meg nem hozzám közel álló a munkája, akkor is érdekes beszélgetés kerekedhet ki belőle, ha mesél róla. Engem sok minden érdekel, ennyi. :)
2015. jún. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
raszipka, ugyan ne kamuzz már, amikor a lányok megtudják rólam, hogy nincs állandó munkahelyem, onnantól kezdve többet hozzám se szólnak/nem írnak többet...
2015. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 A kérdező kommentje:

Az rendben van, hogy megkérdezik, csak ne a második kérdés legyen már...

Ennyire konkrétan azért nem kéne.

2015. jún. 30. 10:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!