Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, ti mit gondolnátok ha...

Fiúk, ti mit gondolnátok ha egy kövér és csúnya, és minden tekintetben a legszerencsétlenebb lány akarna tőletek valamit?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan bepróbálkozásra értem, hanem mondjuk apró kis jelekre amit a lány -akár akaratlanul- küld nektek.

Utálattal és undorral tekintenétek rá? Kicikiznétek mindenki előtt? Vagy csak megmondanátok neki hogy ez nem fog menni?

Elsősorban 14-18 éves fiúk válaszára vagyok kíváncsi, de bárki nyugodtan leírhatja a véleményét. Mennek majd a zöld pacsik :)



2014. nov. 28. 21:40
 1/9 anonim válasza:
100%
Nekem bejönne, szeretem az extrém szexet. Minél husibb annál jobb. Szeretem azt is ha kicsit szőrős és izzad.
2014. nov. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem cikizném ki! Szívesen beszélgetnék vele. Sőt akár egy titkos kapcsolat is kialakulhatna ha intelligens a lány. Az hogy kövér még vonzana is:) Csipem a husis csajokat.
2014. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem cikizném ki... Ha én is tényleg ugyanígy látnám őt, ahogy te, akkor megmondanám neki, hogy ez nem fog menni.
2014. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
nagydarab osztálytársőm szerelmes belém. kifejezetten idegesítő a vihogása, stílusa... megírtam neki fb-n hogy kopjon le. (ja és minden barátjának csak rólam beszélt). azóta nem bámul annyit. szóval sztem csak írd meg neki. :) 14/F
2014. nov. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

21:47

Én lennék a lány :"D

2014. nov. 28. 21:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok már 18 és soha nem volt még barátnőm, de akkor sem jönnék össze egy olyan lánnyal, akihez egy picit sem vonzódom. A kövér lányokhoz pedig egyáltalán nem. A többi már részletkérdés, de a kövérség az teljes mértékben kizáró tényező nálam. Most pedig rögtön az ellenkezőjét írom, ugyanis volt egy olyan kövér lány, akit eddig csak képen láttam és szinte beleszerettem, annyira jól néz ki arcra, de nem járnék vele, mert nagy csalódás lenne, amikor közlöm vele, hogy sosem tudnám igazán a kövérségét elfogadni és bocsi, itt a vége, csakúgy, mint ennek a válasznak.
2014. nov. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Részemről nincs gondom a kövér lányokkal, nekem tetszenek a ducibbak. Viszont a szépség, vagy épp a csúnyaság relatív, tudod. Szóval, miért ne?!
2014. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, engem nem hogy nem zavarna, de örülnék neki.

Szerintem mindig jó tetszeni.

Az hogy valaki husi, az semmit se jelent. Szép is lehet így valaki és kívánatos is ha nem vékony, akkor is.

Én megpróbálnám vele, volt már rá példa. Igaz már kicsit öregebb vagyok, 25 vagyok...

2014. nov. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kövér lánnyal is érezhetem magam jól, és egy csinos lány is lehet unalmas! Ha megérint az egyénisége még kapcsolat is lehet belőle. És a kövérség nem betegség. Ha valakit zavar. Erős akarattal és sok lemondással ugyan, de le tud fogyni. Nem szeretem az öntelt bekébzelt lányokat!
2014. nov. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!