Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » "egy átlagos srácnak már...

"egy átlagos srácnak már semmi esélye a mai világban nőzni? " Szerintem aki így vélekedik magáról annak tényleg nincs. Lányok nem előnyösebb ha valaki nem átlagos, nem tartozik a tömeghez, egyedi?

Figyelt kérdés
sőt szerintem önértékelési gondokkal küzd aki azt mondja magára hogy átlagos... Mindenki egyedi csak sokan erre nem jönnek rá saját magukról se...
2014. nov. 28. 22:46
 1/8 anonim ***** válasza:
De. Az egyedi a legjobb.
2014. nov. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak nap mint nap bele botlok ilyen kérdésekbe és már idegesít...
2014. nov. 28. 22:47
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Az én arcom aztán qrvára egyedi, csak az a baj, hogy ronda.
2014. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En ezt mar baromsi sokszor leirtam, elmondtam ismerosoknek, hogy mindenki epp annyira egyedi, mint masok, nincs minosegi kulonbseg, mindenki mas... Aki ezt egyszer megerti, ezzel teszi az egyik legnagyobb lepest sajat maga boldogulasa erdekeben, aki pedig nem, az szivasbuktat mert azt szeretem. Na szoval, azok valoszinuleg csak nagyon keson, vagy egyaltalan nem fogjak :D

Kerdezo, tok felesleges, ne torodj ezzel... Volt oszifom mindig azt mondta, mindenki ugy szarjra el az eletet, ahogy akarja. :))

2014. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mert mindenkinek tökéletesen kellene gondolkoznia,és mindenkinek nagy önbizalmúnak kellene lennie talán?

Kíváncsi lennék,ha téged 10 évig szinte csak megaláznának,és a környezeted sem törődne veled(a nők rád se néznének),neked mennyi önbizalmad lenne... :)

2014. nov. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezen a gondolkodáson múlik. Mondjuk én eleve utálom azt, aki átlagos. A páromban pont az fogott meg, hogy nem az, nem is titulálja magát annak, nem is akar az lenni, és nem akarja azt se, hogy én az legyek.

Persze az se jó, ha valaki azt hangoztatja, hogy őőő aztán mennyire különleges. Egyáltalán minek erről beszélni?


Egyébként sokan vannak, akik tényleg nem egyediek. És ezzel együtt halálosan unalmasok is.

2014. nov. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%

Nem tartozik ugyan szorosan a tárgyhoz, de elmondom az egyik leggyakrabban bevált hódítási trükkömet. Elhitetem a lánnyal, hogy különleges, más, mint a többi. Mindenki szereti magáról ezt hinni, így, ha megerősítem ebben a hitében, én leszek a szemében a legfszább csávó, hiszen én voltam az egyedüli, aki észrevette az ő egyediségét, egyéniségét.

Bocs az offért.

2014. nov. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%

7-es, nyomtam erre egy zöld kezecskét :D

ez így megy... mindenki szereti azt hinni magáról, hogy különleges, és ha talál valakit, aki ezt fennhangon hirdeti, kielégül az egója. Nyamm :P

2014. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!