Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Veletek is előfordult már?...

Veletek is előfordult már? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Hát akkorát égtem pár napja, hogy az hihetetlen. :D

Annyi, hogy volt egy srác és tetszett, és eléggé arra utaltak a jelek, hogy meleg. Na első próbálkozásom, nagy bátran odamentem hozzá, és hát rákérdeztem, hogy lenne-e kedve megismerkedni (persze nem így). A válasza pedig: -Bocsi nem. Ma már csak röhögök ezen, de akkor égő volt.

Szeretnék ismerkedni, de ez elvette az önbizalmamat, valakinek volt hasonló?



2014. nov. 29. 00:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért vette ez a önbizalmadat? Ha meleg lett volna és tetszettél volna neki akkor nyilván igent mond, ettől még ne érezd magadat rosszul. :)
2014. nov. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj, h így is eléggé rossz az önbizalmam...
2014. nov. 29. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:

még jól jártál,ezt láttad már?

https://www.youtube.com/watch?v=Xuz94ZIPfJk

2014. nov. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nem esik jól az elutasítás, de nincs más hátra mint a tükör elé állni és mondogatni magadnak egy önbizalom növelő szöveget. Semmiképpen se kudarcnak éld meg. Tekintsd úgy, hogy nem ő, akivel össze kellet volna jönnöd, hanem majd lesz olyasvalaki is, aki hasonlóan tetszeni fog és még igent is fog mondani vagy már ő kopogtat majd nálad. Sok sikert! :)
2014. nov. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as ezt a retro számot szeretem. :) De nem tudtam, hogy kb. miről szólhat, míg most meg nem néztem a videóklipet. :O
2014. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha rossz az önbizalmad azt második is észreveszik, szal valahogy növeld az önbizalmad... Ad egy fajta magabiztosságot, hidd el akkor lesz pasi is :)

Amíg magadban nem hiszel addig ne várj mástól megerősítést. Ezen végig mentem én is pedig nálam azért durvább dolgok is voltak...

2014. nov. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos még, hogy nem meleg..:D

Nálam nagyon puhatolózott egy meleg srác nemrég, de inkább azt hazudtam, hogy barátnőm van.

2014. nov. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7-es ezt leírnád bővebben is? :D
2014. dec. 1. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!