Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egyre szimpatikusabb egy...

Egyre szimpatikusabb egy lány, de kb nem látom esélyét a dolgoknak (nagy távolság). Valaki volt már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Pár éve már ismerem, nemrég viszont elkezdtünk így jobban ismerkedni. A baj csak az, hogy ők közben kiköltöztek külföldre (a családjával).


Azóta nyilván csak neten tudunk beszélgetni.


Nagyon szeretek vele beszélgetni, élvezem a "társaságát", még ha ez személyes találkozást csak ritkán jelent..


Egyetemből nekem még van hátra kicsi, meg amúgy is.. ha befejezem, akkor csak úgy meg nyilván nem költözök ki sehova, hogy "na, lássuk mi lesz".. Ilyen helyzetben még nem voltam, örülnék valami tapasztaltabb ember tanácsának.


Van értelme így tovább húzni magamat? Valakinek összejött már egy ilyen helyzeT?


2014. nov. 29. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Régebb óta ismertem egy fiút...Később valahogy elkezdtünk beszélgetni..Egyre többet..végül kiköltöztem hozzá külföldre..Együtt éltünk...aztán szakítás lett a vége...

( Bár sok sok probléma miatt )


Szerintem ha úgy érzed,hogy nincs sok remény arra,hogy kiköltözz / vagy Ő jöjjön haza akkor hagyd abba vele a beszélgetést..Máskülönben nagyon kötődni fogsz hozzá,és szenvedni fogsz..


Bár az,hogy szeretsz vele beszélgetni..meg élvezed a társaságát az még azért eléggé az eleje :)

2014. nov. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy nagyon az eleje, nem is állítottam az ellenkezőjét :)

Csupán azért kérdezem, mert így most amíg semmi komoly nincs, viszonylag egyszerűbb abbahagyni az ismerkedést. Sokkal nehezebb, ha esetleg egymásba habarodunk, de amúgy se jön össze a dolog a távolság miatt.


Lehetőség mindkettőre van (mármint hogy én ki vagy ő hazaköltözzön).


Ezért kérdezem, hogy van-e rá valami példa, hogy egy ilyen helyzetből jó sült ki :)

2014. nov. 29. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!