Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mivel tudnám elérni, hogy...

Mivel tudnám elérni, hogy érdeklődjenek rólam?

Figyelt kérdés
Elkezdtem használni pár ismerkedős alkalmazást (Tinder, Badoo) és össze is dobott pár lánnyal akikkel el is kezdtem beszélgetni, de nem nagyon érdeklődnek felőlem. Abból áll a beszélgetés hogy én kérdezek ők meg válaszolnak. Miért lehet ez? Mit kéne tennem hogy ők is érdeklődjenek felőlem, mert így nem lehet hosszasan beszélgetni/ ismerkedni. Vagy milyen kérdésekkel érdemes indítani a beszélgetést? Megköszönném a hasznos tanácsokat. 22/F

2014. nov. 30. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jól! A lányoknak a való életben is a külső a legfontosabb, társkeresőn még inkább. Ha a képeid tetszenek a lánynak, érdeklődni fognak. Ha nem, nem.
2014. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Legyél vicces. Ha válaszolnak valamire rögtön forgasd azt meg, hogy kialakuljon egy izgalmas beszélgetés.
2014. nov. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Külsőm szerintem tök átlagos, nem hiszem hogy azért koptatnak le. Arra tudok gondolni, hogy unalmas vagyok vagy nem tudom :D
2014. nov. 30. 17:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha átlagos a külsőd, akkor igenis azért koptatnak le. Társkeresőn 9/10-es külső alatt örülj, ha egyáltalán szóba áll veled egy lány.
2014. nov. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
lány vagyok és B :) így már mindent értek.
2014. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez akkor szomorú :D
2014. nov. 30. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!