Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Átlagos, de inkább csúnya...

Átlagos, de inkább csúnya fiúknak (pl. én) mennyi esélye van nálatok, lányok?

Figyelt kérdés
Normális lányok csak a külsőt nézik?
2014. dec. 1. 00:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem. Sőt nemrég ismertem meg valakit aki rendesen megfogott belsőleg. :)
2014. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem. Az én barátom se a tökéletes ideálom külsőre, de helyesnek látom, mert szeretem, és a hormonok mindent megoldanak. :D


22L

2014. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Normál esetben fele-fele arányban. Tudni kell egy lányt elkápráztatni, ha nem a külsőddel akkor más módon :)
2014. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság olyan keveset tudnak felmutatni a pasik belsőleg, hogy nincs más választásunk, mimtsem külső alapján szelektálni. :(
2014. dec. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért sok helyes pasi el van szállva magától... Én ezt sok csalódás árán tanultam meg... Rengetegen kihasználják azt ahogy kinéznek.
2014. dec. 1. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én meg a szép lányokat utálom, úgyhogy inkább csúnya csajokkal ismerkedem, de hát azok is elég romlottak, és mintha ők is csak a helyes fiúknak adnának esélyt
2014. dec. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy mellé még balfék is, mint én, egész jók az esélyeid náluk :)
2014. dec. 1. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy csúnya fiúnak semmi esélye. Én annyira ocsmány és ronda vagyok, hogy az évek alatt ár több száz próbálkozásra duzzadt kezdeményezéseimből még csak randi sem jött össze. Ennyit arról, hogy számít valamit a belső.
2014. dec. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nektek még nem jött össze... De lehet nem mindig a külső a gond erre nem gondoltatok? Annyi pasit látok akik itt siránkoznak, hogy semmi nem jön nekik össze és közben szidják a nőket. :) Hát gratulálok.
2014. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A normális lányoknak nem csak a külső számít!!! :) a belső is nagyon számít
2014. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!