Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti keresnétek ebben az esetben?

Ti keresnétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Pár napja beszélgetek egy fiúval, bár eléggé hézagosan, sokszor néhány órával később ír, pedig fent van, de ez most nem lényeg :D Lehet, hogy tévedek, de eddig tök jól elpoénkodtunk, szerintem én is szimpatikus vagyok neki. Most ott tartunk, hogy egy napja (majdnem kettő) nem ír, pedig látta az utolsó üzenetem, és fent is van. Nem akarok nagyon nyomulósnak tűnni, de most úgyis egész nap itthon vagyok betegség miatt, a barátaimmal is csak délután tudok beszélni, és jó lenne beszélgetni vele. Mit gondoltok mit csináljak? Nem értek a fiúkhoz, túl bonyolultak :S
2014. dec. 2. 16:41
1 2
 1/11 Bad G-Sus ***** válasza:
hagyd a fiut
2014. dec. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
luca te vagy az? o.O
2014. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hagyd, ha érdekelne, keresne.
2014. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

szia.

hagyj neki kis időt, ha szimpi vagy neki akkor szerintem biztos hogy keresni fog. :)

vagy (bocsi h ilyet mondok) de nem érted félre a jeleit? lehet h csak barátkozik...de persze én nem tudhatom, csak tipp :)

2014. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#4 tuti, hogy csak barátkozik, de azért igazán írhatna legalább egyszer egy nap :D


Köszönöm a válaszokat, akkor hagyni fogom :) Ééés nem vagyok Luca

2014. dec. 2. 16:47
 6/11 anonim ***** válasza:

Ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel!

Nem érdemes hidd el nekem. Ha akar valamit, majd ő keres...

2014. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A fiők, és a bonyolult szó egy mondatban? HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA- Ha.. Mi van? Ez még viccnek is rossz. Hagyd, ha érdekelted, úgy is keresni fog. Ha nem, akkor, ez van,
2014. dec. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
IGAZATOK VOLT, MÁR ÍRT IS!! :D ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ nagyon nagyon szépen köszönöm!!! :)
2014. dec. 2. 16:49
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiúk*
2014. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet látta ezt a kérdést, és azért írt :DDDD
2014. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!