Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A lányok miért nem merik...

A lányok miért nem merik elhívni a fiúkat? Vagy miért várnak a fiúra hogy tegye az első lépést, sok esetben a fiúnak nem esik le hogy mi van.

Figyelt kérdés
Végül is, a 21. században élünk nem? Már úgy is annyi mindent kiharcoltatok magatoknak, De még mindig ragaszkodtok dolgokhoz. Most jön az hogy "De ezt a férfinak kell.. blablabla"
2014. nov. 30. 23:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Azért, mert ők is ugyanúgy félnek megtenni az első lépést, csak kényelmesebb azzal takarózni, hogy márpedig ezt a férfinak kell.
2014. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Igen, ők mindig szeretik a kényelmesebb utat választani eddigi tapasztalataim alapján :D
2014. nov. 30. 23:40
 3/23 anonim ***** válasza:
Ezt nem akarjuk kiharcolni, mert számunkra nem lenne előnyös lépés.
2014. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer tetszett egy fiu es kimutattam, es eleg durvan reagalta le,pedig lehetett volna normalisabb is,abbol is megertettem volna hogy nem vagyok az esete.Ezek utan megfogadtam eletben nem kezdemenyezek.

Kesobb viszont keresett a srac, de addigra en mar kiabrandultam belole.

2014. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Egyszer tettszett, és ezért megfogadtad? :) Ez aranyos, várjunk pasiként.. ömm.. hányszor is utasítják vissza az embert? :/ Na ügye hogy ügye... Azt hiszitek nekünk sok kedvünk van az után hogy visszautasítanak? :)
2014. nov. 30. 23:42
 6/23 anonim ***** válasza:
61%
Amíg legtöbb férfi nem mer nagy számú nőnél kezdeményezni és a nőktől várja a kezdeményezést, addig az olyan férfiak, mint én, akik mernek nagy számú nőnél kezdeményezni, felhajtják a sok nőt. Szóval csak így tovább, követeld hogy a nők kezdeményezzenek. Annál több nő jut nekem.
2014. nov. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%
Egyszerűbb itt siránkozni, mint férfinak lenni...Növessz tököt és menj oda , s lehet akkor nem itt fogsz siránkozni...
2014. nov. 30. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
A kérdés nem úgy szóét hogy mekkora f. van :) Ha nem tudsz a kérdéshez hozzászólni akkor inkább maradj csendben :)
2014. nov. 30. 23:45
 9/23 A kérdező kommentje:
Ahogy már írtam elég sokszor mondtak nemet. Ebből szerintem egyértelműnek kellett volna lennie hogy odamegyek, és megteszem, nem erről van szó. Jézusom.. Ennyi idiótát egyrakáson
2014. nov. 30. 23:46
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi férfiak a nők málhás szamarai vagyunk, mert van péniszünk. Örüljünk, hogy van lehetőségünk a nők málhás szamarainak lenni!
2014. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!