Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Attól még lehet barátnőm, ha...

Attól még lehet barátnőm, ha nem szeretek szórakozóhelyekre járni?

Figyelt kérdés

Szóval én szeretek eljárni értelmes helyekre, de utálok hangos zenés ivós ceremóniára járni, ami után 2 napig másnapos az ember.

A probléma ott kezdődik, hogy azt veszem észre, hogy a nagy többség pont, hogy ezt csinálja. Elissza, akár eldrogozza a pénzét, aztán hú de jó volt.

Ez nekem nagyon nem jön be, ezért vagyok kételkedésben.

Úgy meg nem akarok kezdeni egy kapcsolatot se, hogy ezt közlöm, mert lehet hátat fordít.


Másoknál mi a tapasztalat ?



2014. dec. 2. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne...
2014. dec. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom ki hgy van vele, de én is ilyen vagyok, és mégis volt már nem egy csajom. Nem ezen múlik. Sportolni jársz? színházba, moziba, valamilyen hobbid van? Sokkal nagyobb az esély ilyen helyeken értelmes emberekkel ismerkedni. Buliban elvből nem ismerkedek, mert akkor mindenki előveszi a legjbb arcát direkt, aztán hamar összemlik a kép utána az illetőről.
2014. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Most nem is az ismerkedés kérdése ez, hanem attól tartok, hogy megismerem és majd menni akar buliról buliba, nekem meg nincs szükségem feleslegesen futott körökre.
2014. dec. 2. 17:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy lenne barátnőd ha szórakozóhelyekre jársz?
2014. dec. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet félreérthető volt a kérdés, de nem a szórakozóhelyeken való ismerkedés érdekel. Csak azt nem akarom, hogy lesz valakim, aki majd oda akar mindig járkálni.
2014. dec. 2. 17:41
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor az ne legyen a valakid.

Ez ennyire egyszerű.


A klasszikus értékrend nem egy divat irányzat, így soha nem fog kimenni a divatból. Ez az előnye.

Szóval ha valakinek problémája van azzal, hogy nem akarsz egy alkesz drogos lenni, aki ész nélkül primitíven dorbézol, akkor azzal az emberrel egyszerűen nem kell foglalkozni.

Mivel nem az a szint, akinek számítana a véleménye, vagy bármit is akarnál tőle hosszú távon.


Ha meg egy kapcsolat miatt engedsz ebből az értékrendből, azzal gyakorlatilag magadat köpöd szembe, és ugyanolyan ostoba leszel, mint az összes többi.


Attól meg ne félj, hogy nem találsz normális párt. Ahogy mondtam, ez nem egy divat irányzat.

Normális emberek mindig is voltak, meg lesznek is.

2014. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát van ez így sajnos. Én sem szeretem az ilyen helyeket lány létemre. Volt barátom próbált elvinni ilyen helyekre, de egyszerűen vonz az a világ, ami ott folyik. Úgyhogy megértelek.
2014. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!