Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Miért féltek tőlünk?...

Fiúk! Miért féltek tőlünk? Miért szánjátok rá magatokat olyan nehezen a kezdeményezésre?

Figyelt kérdés

2014. dec. 2. 18:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Mert leharapjátok a fejünk... :(
2014. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Csak tőled félnek.
2014. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
20%
ha csúnya vagy arról nem tehetünk...
2014. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
49%

Mert félünk az elutasítástól.

De viszont ha nem kezdeményezünk akkor nem ismerkedhetnénk meg szép lányokkal.

2014. dec. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
7%
Én nem félek, valszeg csak ocsmány vagy.
2014. dec. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
94%

Rossz tapasztalatok gondolom.


Nagyon sok csaj van akik nem egy egyszerű ám kedves elhajtást alkalmaznak ilyenkor hanem jó hangosan és - bár nem trágár módon - sértő hangnemben küldenek el vagy még rosszabb még le is húznak előtte anyagilag.


Nagyjából ílyen a szituáció utána ha megint találkozol a csajjal meg a barátaival... Ezt fogod látni kb. mikor meglátnak téged


[link]

2014. dec. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 To7ka ***** válasza:
A fiúk azért félnek, mert nincs elég tapasztalatuk. Vagy érte őket elutasítás. Vagy nem kapnak semmi jelet viszont, sőt néha inkább a barátnőkkel kifigurázzák. Szerencsés helyzetben voltam mindig, de ezek sűrűn előfordulnak. Ha zavar segíts a srácnak, végülis 2 emberen múlik a dolog:)
2014. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
36%

sok a kurvä és kevésbbé hiszem hogy van még olyan aki hűséges...


(aki nem ezt írja az nem őszinte) :D

2014. dec. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

A kudarc az alfahím státuszt semmisíti meg.

Marhára értéktelenek érzi magát utána az ember,mrt egyesen a férfiaságába mértek csapást.

2014. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Én a csalódástól félek és attól, hogy letarolja azt a nehezen felépített kevés önbizalmamat a lány. Mindig tudom, hogy mit kéne cselekedni, de sosem fogom megtenni. Baromi nehéz helyzetben vagyunk ezzel, hogy állandóan nekünk kell kezdeményezni, én ezért vagyok egyedül. Hiába bámulnak, mosolyognak akárhol, sosem fogok oda menni, mert félek az egésztől. Féltem azt, amit eddig felépítettem, ugyanis baromi nagy tehetségük van ahhoz, hogy hogyan kell valakit úgy lekoptatni, hogy még 3 év után is emlékezz minden szavára, ahelyett, hogy valami rövid lejáratú dolgot mondana, ha nem tetszel neki. Ez van.
2014. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!