Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ahogy viszonoztam, elutasító...

Ahogy viszonoztam, elutasító lett. Miért?

Figyelt kérdés

A házunkban lakik egy pasi, nagyon szemezett velem heteken át, mosolygott, visszanézett, stb. Mikor felfigyeltem tá, visszamosolyogtam, de csak szolidan, kedvesen köszöntem, ennyi. Minden nap picit jobban éreztem, hogy talán lépni fog. Lehet, hogy butaság volt, de gondoltam, ha bejelölöm facebook-on (nem vagyok egy nagy facebook-os), azzal feldobom a labdát.. De nem jelölt vissza, sőt azóta mintha kerülne..

Hát erre nem igazán számítottam. Vajon ez ennyire unszimpatikus gesztus lett volna tőlem, hogy bejelöltem? Vagy ennyire benéztem valamit?

27/L


2014. dec. 3. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Talán csak azt gondolta,nem ismeritek egymást eléggé ahhoz,hogy visszaigazoljon.Nem mindenkinek elég pár összemosolygás,vagy hogy csinosnak tart,és nem mindenki él a facebookon.Élőben közeledni tanácsosabb lett volna,de így már szerintem tolakodásnak venné.
2014. dec. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, én már nem lépek semmit. Köszi a válaszod!
2014. dec. 3. 21:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát ilyen volt már nekem is, csak én voltam a pasi
2014. dec. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!