Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most komolyan, mégis hogy...

Most komolyan, mégis hogy lehet manapság lányokkal ismerkedni, ha minden lány flegma, elutasító és egyáltalán nem hajlandó még ismerkedni sem? Most ezek mégis mit várnak, vagy ők kezdeményeznek most már a fiúknál?

Figyelt kérdés
Először azt hittem minden lány rondának tart, de miután kép nélkül is ilyen falakba ütköztem rájöttem, hogy a lányokkal van a baj.

2014. jún. 21. 13:57
 1/10 anonim ***** válasza:
gyakorin próbálsz ismerkedni?:D előre megmondom, halott ügy
2014. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fogd csak ránk:D
2014. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Ismerkedj fiúkkal akkor :D
2014. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
már minden lánnyal dumáltál, hogy levontad ezt a következtetést? Nem? Akkor keress tovább.
2014. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Annak oka van ha veled minden lány flegma és elutasító.
2014. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Itt nem szeretek ismerkedni, mert egyik sem ott lakik, ahol én. Facebookon szoktam próbálkozni meg kint av árosban, ha olyan kedvem van leszólítok lányokat. Az a kevés lány, aki rendes volt hozzám pedig már kapcsolatban volt minden esetben! De a legtöbb tényleg annyira utálatosan kezeli, ha egy fiú közelít felé. MÉg egy szia után is olyan fejet vágnak, mintha valami bűn lenne ismerkedni idegen lányokkal. -.-
2014. jún. 21. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
Az meg se fordul a fejedben, hogy esetleg veled van baj?
2014. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nyugi, itt GYK-n mindegyik csaj jó humorú, vevő a humorra stb. stb., mind ezt mondja magáról, viszont a legapróbb jóindulatú csipkelődést sem tudják elviselni. Itt ne keress magadnak nőt, felesleges köröket csapatsz.


Egyébként Szörnnyella De Frász nagypapája vagyok még mindig. :)

2014. jún. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát igen itt felejtsd el a csajoknak a szépséges lelkét amit magukról mondanak, ugyanolyanok mint a többi. tapasztalat! :)
2014. jún. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ronda vagy.

A helyes fiukkal kedvesek, közvetlenek és érdeklődőek.

2014. jún. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!