Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Barátságból lassan lehet, h...

Xobacicus kérdése:

Barátságból lassan lehet, h ez valami több lesz?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom,akivel 14 éve ismerjük egymást. Igazából 3 éve tartjuk intenzíven a kapcsolatot jobban egymással. Mindent tudunk a másikról szinte,sok olyan titkot elmondunk egymásnak,amit még másnak soha nem mondtunk.A tavalyi évtől viszont kissé átfordult ez a dolog sokszor flörtölési dologba,amit nem mondunk ki,de szerintem az. Volt arról szó,h megpróbálnánk e egymással párkapcsolatot,amire mindketten azt mondtuk,hogy igen,de nekem akkor ért véget egy sok éves kapcsolatom és a fiú nem akart pótlék lenni így inkább a barátságunkat tartotta szem előtt.

Hozzáteszem mindketten 30 évesek vagyunk.

Soha nem volt téma köztünk a szex,de utána valahogy egyre többet beszéltünk róla és azóta is a mai napig,bár azt mondja mindig h csak viccel,amikor olyanról van szó,h esetleg ketten mit tudnánk csinálni.

Jelenleg most neki van egy kapcsolata,de amikor beszélgetünk ez a flörtölés ennek ellenére is folytatódik és elég gyakran ő hoz fel valami intimebb vagy személyesebb témát,h majd elvesz feleségül. Szeret velem beszélgetni és tegnap is írta h nehéz neki megválni olyankor vagyis abbahagyni a beszélgetést.

Igazából tegnap fordult át már a dolog nagyon olyan vizekre ahol már konkrétan az volt a téma,hogy ha találkoznánk és ha együtt lennénk mik történnének...

Aztán mindenre azt mondja h csak poén meg utána próbálja komolyra fordítani a szót.

Szereti a párját azt tudom,de valahogy úgy gondolom ez nem férhet bele egy több éves barátságba vagy ha igen akkor az úgy h nincs senkije a másiknak közben.

Mintha azóta lenne valami szikra igaz már nagyon rég nem találkoztunk mert nem akar összejönni,de azt mondta lehet azért,mert ha sikerülne akkor többé nem lenne elválás..de ezt is csak viccnek szánta...

Szerintem meg,akinek komoly párkapcsolata van az nem flörtöl mással,mert eszébe sem jut nem? Én most ebben benne vagyok nem látok tisztán és kíváncsi lennék kívülállók véleményére. Köszönöm!



2014. dec. 4. 15:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem, ha barátnője van!

Biztos tetszel neki, csak... Nemtom... :-\

2014. dec. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

30 évesen itt kérdezed, hogy milyenek a pasik? Eddig hol éltél?

Hát, nézd. Hogy mennyire komoly a kapcsolata, azt csak ő tudná megmondani. Mint ahogy azt is, hogy az ő erkölcsi normáiba mi fér bele. Azt biztosan tudod, hogy a hűség szobrát nem férfiemberről fogják megmintázni, bár mondjuk 30 évesen még idealisták, ilyenkor még hűségesek szoktak lenni. Persze, ha nagyon erőltetnéd, biztosan nem rúgna ki az ágyából.

2014. dec. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hol éltem eddig?... Egy 10 éves kapcsolatban vőlegénnyel... kicsit nehéz vissza szokni az ismerkedéshez! Míg kapcsolatban voltam nem azt figyeltem más fiúk/férfiak hogy küldenek jeleket.
2014. dec. 7. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!