Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg/szólítsam...

Hogyan ismerjem meg/szólítsam meg?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, most 9.es, én 10.es vagyok, hihetetlenül aranyos, olyan, mintha egy angyal szállt volna le a földre (tehát nem egy mai tinirib**c, hanem tényleg egy aranyos lány). Namármost, hogyan ismerkedjek meg vele? Eddig még nem volt barátnőm, csak ilyen kavargatások, de azok is úgy jöttek, hogy a lány kezdeményezett, nem én..kb. semmi nincs közöttünk, ami összekötne vele. Egyedül a nevét tudom, rólam annyit, hogy nem vagyok egy mai swag gyerek, inkább komolyabban öltözködök (szövetkabát, magasabb szárú barna elegánsabb cipő, ing, ilyesmik), arcra olyan 7 és 10 között pontoznak mások engem általában..Hogyan csináljam?!:(

2014. dec. 4. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:

jelöld be facebookon.:D

amúgy ha 9.es, te meg 10. akkor biztos van valami baráti kapcsolat köztetek (mármint hogy egyik barátod jóban vele) és odamentek hozzá beszélgetni, de ha nincs akkor tényleg. írj rá fb-n.:D

2014. dec. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát igazság szerint egy faluban lakik több osztálytársammal is, de ők ezzel a lánnyal még nem láttam, hogy beszéltek volna. De lehet ismerik,csak nem akarok beégni előttük..egyébként facebookom nincsen már egy ideje.
2014. dec. 4. 18:20
 3/7 anonim válasza:
Szerintem siman odamehetsz hozza csak ugy leszolatini, semmi gaz nincs benne
2014. dec. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még akkor is, ha nem vagyok egy álompasi?
2014. dec. 5. 21:41
 5/7 anonim válasza:
Csak tudj mit mondani. De amugy nem vagy vele egyutt valami szakkoron? Vagy ilyesmi? Mert ott tok konnyu ismerkedni.
2014. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát valószínűleg jövőhét kedden leszek vele egy helységben (iskola utáni foglalkozás), de amúgy nem szoktunk, nincs közös óránk.
2014. dec. 6. 08:30
 7/7 anonim válasza:
Hat akkor beszelgess vele ott:D milyen foglalkozas amugy?
2014. dec. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!