Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Olvastam egy könyvet az...

Olvastam egy könyvet az ismerkedésről vagy 10 éve, melyik lehet az?

Figyelt kérdés

Ismerkedés, önbizalom növelés volt a fő téma. Szétnéztem a fellelhető irodalmak között, de nem találom.

Egy többször előforduló dolog a könyvből ami megragadt, hogy minden ember egyedi és megismételhetetlen lény, mint ahogy két egyforma hópehely sem hullott még le soha.

Valamint egy olyan sztori rémlik még, ahol a srác egy házibuliban odament egy dögös csajhoz, aki körül ott volt egy csomó pasi, de ő mégis elkérte a számát, valami olyan dumával hogy sem az idő sem a hely nem alkalmas most ismerkedésre, de adja meg a számát...


Ha ebből valaki rájön az nagy király :) De hátha!



2014. dec. 5. 09:13
 1/5 anonim válasza:

Attraction Code amit tudok javasolni.

De ott a Mystery Method is.

Vagy a Neil Strauss A játszma

2014. dec. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja, köszönöm, sok ilyet ismerek, engem konkrétan ez érdekelne, mert tudom hogy anno is ez tetszett a legjobban.
2014. dec. 5. 11:38
 3/5 anonim válasza:

Mesélj róla picit még,bármi ami eszedbe jut.

Engem is érdekelne akkor.

Boritó,szerző,vagy bármi ami eszedbe jut,szereplők,helyszinek.

2014. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Hát igazából egy pdf volt, nem rémlik borító, biztos hogy nem jelent meg nyomtatott formában. Inkább a személyiség fejlesztésre, önbizalom építésre helyezett a szerző nagyobb hangsúlyt, nem pedig a megnyitásokra vagy begyakorolt sablonokra, (vagy nekem főleg az maradt meg).

Ez a "minden ember egyedi és megismételhetetlen", mint a hópehely ami legjobban rémlik, tuti hogy többször le volt írva. Karizma elemei fejlesztése, megjelenés, stb

2014. dec. 5. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Valamelyik MLM-es író könyve lehetett.
2014. dec. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!