Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valami bizonyíték rá,...

Van valami bizonyíték rá, hogy a KÜLSŐ szépség valóban relatív?

Figyelt kérdés

Vagy ez is csak egyike álságos világunk hazugságainak? Jó nézni, ahogy a csúnyákat 100-ból 100 nő kikosarazza, a kevésbé csúnyáknak összejön 100-ból 10-20 a jóképűeknek vagy gazdagoknak legalább a fele aki meg mindkettő egy személyben azoknak 100-ból 90.


És persze ezek jönnek a nagy életigazságokkal, hogy nem kaphatsz meg mindent. Mert nekik feszt abból a maradék 10-ből fog valamelyik kelleni, akik a pénz és a jóképűség ellenére is elhajtják.



2013. szept. 2. 13:28
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/146 anonim ***** válasza:
nincs
2013. szept. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/146 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon érdekel, meg mutatom hogy nézek ki, és van 1-2 csaj, akinek tetszem, és 1-2 aki szeretett is, és a testemet is jónak tartotta meg az arcomat is.

(pasi vagyok)

Én vagyok az élő bizonyíték.

A csajok többségének nem tetszem, de azért akad, akinek igen.

2013. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/146 anonim ***** válasza:
100%
Én is így vagyok, mint 2-es. Álomszép barátnőm van, pedig én nem vagyok sem helyes srác, sem gazdag (utazást is nehezen oldjuk meg), nincs kockahasam, még is szeretjük egymást.
2013. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/146 anonim ***** válasza:
84%

Hogyne lenne. Haverom, amíg kereste a Nőt, mutogatta mindig, hogy most kit hívott el randizni. Bazz, OLYAN LÓFEJŰ LÁNYOKRA MONDTA, HOGY SZÉP.... Nem akartam mondani, hogy "randira vigyél zabot meg kockacukrot, tuti nyert ügyed lesz". A szépség relatív. Ha valakit százból száz nő kikosaraz, ott nem a külsővel van baj...

És ezek a "a kevésbé csúnyáknak összejön 100-ból 10-20 a jóképűeknek vagy gazdagoknak legalább a fele aki meg mindkettő egy személyben azoknak 100-ból 90." adatok honnan jönnek?

2013. szept. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/146 A kérdező kommentje:
Nyugodtan küldhettek képet. Kíváncsi vagyok tényleg léteznek-e olyan, előnytelen külsejű férfiak, akiknek szép vagy legalább ÁTLAGOS barátnőjük van. Mert az utcán és mindenhol az esetek többségében mindig a férfi a jóképűbb. Na meg vannak azok az esetek, amikor már messziről lerí a férfiről, hogy rengeteg pénze van vagy nagyon jól játssza azt, hogy rengeteg pénze van amit a butácska plázacica barátnője el is hisz.
2013. szept. 2. 13:38
 6/146 anonim ***** válasza:
96%
nem lehet, hogy a nők csak szimplán nem bírják hogy folyton nyavajogsz?
2013. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/146 anonim ***** válasza:
100%

Akarsz bizonyítékot? Menj ki az utcára, és űlj le egy buszmegállóba. Nézd az embereket. Van, amikor egy elég csufi kislányt ölelget egy fiú. van, amikor egy krampusz alig tudja levakarni magáról a kis csajt, mert megjött a busz és fel kellene szállni. Ami nekem tettszik az másnak lehet visszataszító. Lillafüreden voltam a nyáron, és egy padon ült két lány és két fiú. A két fiú igazán jóképű gyerek volt, és az egyik lány is szép sportos volt. A másik lány, ahogy ült a padon, lefolyt a feneke, amit még a hatalmas csípőnaci is kevésbé takart és egy kis top volt ráfeszítve a testére. Olyan zsíros volt a csaj, hogy ránézni is csak uborkával lehetett. A fiú pedig oly szorosan ölelgette, és csókolgatta, hogy hihetetlen látvány volt.

Ennek a fiúnak ez a lány csak szép lehetett, mert látni lehetett a tekintetén, ahogy ránézett a lányra. És a lánynak nem voltak kisebbségi érzései a kövérsége miatt, mert az oldalán egy jó srác csimpaszkodott.

Groteszk jelenet ellenére öröm volt nézni őket.

Látszott, hogy dúl a szerelem. Kevés ember lehetett, akinek tetszett a lány. Tehát a szépség relatív.


Minden jót kívánok nekik így ismeretlenül is!

2013. szept. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/146 anonim ***** válasza:
96%
Az a baj, hogy hiába linkelnék ellenpéldákat, megmagyaráznád, hogy miért neked van igazad. "ez a kép kamu, ez a srác átlagos, nem csúnya, stb..." Nem lehet téged meggyőzni, mert sajnos eldöntötted, hogy Te a sikertelenségedet a másik nemnél a külsődre fogod.
2013. szept. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/146 anonim ***** válasza:
98%

Erre nem kell semmilyen bizonyíték, csak meg kell tanulni értelmezni a szöveget. A nők ezzel csak azt mondják, hogy minden csajnak más a zsánere, nem, ismétlem: NEM azt, hogy akárhogy nézel ki, van a világon valaki, aki arról álmodik. Megfogalmazom másképp: a szépség relatív, de a csúnyaság egzakt fogalom. Azaz nagyon változó, hogy kinek mi a szép, de általában a csúnya (mármint a TÉNYLEG csúnya) az mindenkinek az. A


Miért is relatív a szépség? Azért, mert van, akinek a lányosabb, van, akinek a férfiasabb pasi jön be. Van, aki a jéghideg kék szemre bukik, van, aki a meleg barnára. Az egyik csajnak a szikár, izmos pasik fekszenek, a másiknak a kis nyeszlett aranyosak, a harmadiknak meg a termetes, szőrös grizzlymedvék. Ha leültetsz egy csaj társaságot, akkor tuti, hogy az egyiknek Orlando Bloom lesz a kedvenc, a másiknak meg Sean Connery, és ezek fix, hogy hülyének fogják nézni a másikat. Hogy miért? Mert az, hogy mi a szép, azt jelenti, hogy NEKEM mi tetszik. A félreértés ott van, hogy ezek mindegyike a maga nemében jó pasi, de Quasimodo ettől még nem kellene egyiknek sem - de ezt nem is mondta senki.


Ellenben mit is jelent az, hogy valaki TÉNYLEG csúnya? Tulajdonképpen hibákról beszélünk, amelyek többsége orvosolható. Ha az ember orra nem a homlokától az álláig ér, a fülébe nem kap bele a szél a biciklin, nincsenek oltári púpok, hegek, foltok az arcán, akkor eléggé korrigálható az összkép. Egy jó frizura, hízó- vagy fogyókúra, bőrápolás, fogszabályzás, egy jobb szemüveg és máris más az összkép. Ettől még persze nem lesz belőle sem Orlando Bloom, sem Sean Connery, de ÁTLAGOS lesz az ürge, és kinyílnak a kapuk. De persze, a válasz úgyis az lesz, hogy mit ugatok én itt, úgysem tudok én semmit sem.


Pedig de. Én 15 évesen abszolút elkönyveltem magamról, hogy a külsőm nem jön majd be egy csajnak sem. Túlsúlyos voltam, elég csóró családból jöttem így piacos kínai ruhákban rohangáltam, anyám nyírta a hajam (hagyjuk, milyenre), bazi nagy orrom van, a tartásom sem oké. Aztán valahogy magamra találtam: lett egy minimális stílusom, fogytam is, stb. Ezután már csak magamnak köszönhettem, hogy nem volt csajom, mert az önbizalmam nem nőtt arányosan az irányomban kialakult kereslettel, mert 16-17 évesen hirtelen folyton randiztam. Azóta sok év eltelt, nemsokára megnősülök, nincs okom panaszra. Ti csak panaszkodjatok...

2013. szept. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/146 A kérdező kommentje:

7-es nem értetted meg a kérdést. A lányokra vonatkozott főként. A fiúk többsége a belső értékekre megy, csak ezek a fiúk láthatatlanok a nők számára.


A nők többsége meg a külsőre megy bármit is hazudik. Divatosabb azt mondani, hogy "nem érzek vonzalmat", mint azt, hogy "csúnya vagy".


A maradéknál meg olyan sorban állás és konkurencia van, hogy szakítás után egy napig nem maradnak szinglik. Kivéve ha ők akarnak azok maradni, mert ki kell heverniük az előzőt.


20% fiúért epekedik a lányok 80%-a, akik a külsőre mennek. A lányok 20%-áért, akiknek fontosABB a belső, meg a fiúk 80%-a.

2013. szept. 2. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!