Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan ismerjem meg közelebből...

Hogyan ismerjem meg közelebből, hogy ne rontsak el semmit?

Figyelt kérdés

Már ismerem pár éve, tudok róla elég sok mindent, nagyon jóban vagyunk. Elején nem akart semmit, de egy ideje szerintem igen. Fiatal még és nagyon nem tudja mit akar, sok a kérdőjel, közben mégis azt érzem hogy elképzelt már engem a jövőjében.


Annyi a helyzet, hogy szerintem még nem volt neki pasija, kicsit az a félénkebb fajta(ha velem van akkor még jobban). Bár néha próbál úgy tenni hogy ő kemény csaj, miközben kenyérre lehetne kenni. :)



2014. dec. 6. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Azzal nem vesztesz semmit,ha randira hívod!
2014. dec. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szerintem ha konkrétan randira hívnám, megijedne.

Találkozni szoktunk, és elvagyunk, szemén, mosolyán, lehet látni a dolgokat, mégis ha randira hívom azzal úgy érezem elrontanám a kapcsolatunkat. Óvatosan próbáltam már kihúzni belőle szavakat, de csak annyit mond, hogy szeret velem lenni, szeret ölelni, szeret puszilgatni engem.

Még annyi hogy szerintem nagyon durván szeretethiányos a lányka. Ez befolyásol valamit?

2014. dec. 6. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak találkozzatok, nem pont randira gondolok, csak találkára és majd kialakul az. :)
2014. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!