Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek mit gondol igazábó...

Szerintetek mit gondol igazából egy nő amikor azt mondja, egy nemrég lezárt kapcsolata miatt nem akar újat?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett első látásra, leszólítottam, meghívtam egy üdítőre (igazából bármire meghívtam volna). Elfogadta a meghívást. Azt mondja, hogy ha barátként elfogadom, akkor ok, De egyenlőre nem több, meg kell ismernie, talán alakulhat a későbbiekben...

32F a lány pedig pár évvel fiatalabb


2014. dec. 7. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerelmes még az előző párjába, vagy egy még azelőttibe. Vannak emberek, akik ilyenkor amíg nem lépnek túl a régin, addig képtelenek egy újjal megismerkedni, legyen az akármilyen helyes, kedves.
2014. dec. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha előtte nem ismertétek egymást én is azt mondtam volna a helyében, hogy mg kell, hogy ismerjelek, aztán majd meglátjuk.


Szerintem ez így rendben van.

2014. dec. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Annyira nem tetszel neki, egyszerű ez :D
2014. dec. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is tovább kell lépnie,ezért nem jó,ha sürgeted,vagy ha hiú reményeket táplálsz vele kapcsolatban.Adj neki időt,aztán majd alakul.Egyébként szerintem sem sikerült őt annyira megfognod,de ez majd idővel kiderül.
2014. dec. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bármi lehet.

Az is, hogy tényleg tetszel neki, de lezáratlan ügye van.

Az is lehet, hogy ez az általános szövege azért, hogy ne elsőre vigyék ágyba.

Az is, hogy tényleg meg akarja figyelni milyen férfi vagy.

És végül az is, hogy eleve csak barátnak szánt.


Mindezeket biztos nem mi, hanem Ő és az idő dönti el. Te csak udvaroljál, de légy türelmes és soha ne viselkedj úgy, mint egy barát, mert magadat teszed azzá. Figyeld a jeleket. Hajpiszkálás, ruhaigazgatás és még ezer apró jel van ami azt jelzi, hogy igenis tetszel neki. Ha szinte egy sincs akkor tényleg csak barátság.

2014. dec. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!