Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért mondják, hogy a lányok...

Miért mondják, hogy a lányok válogathatnak a pasik meg nem, meg hogy egy lányra 10-20 pasi jut, mikor a nemek aránya fele fele, nem értem?

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 19:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mert ostobák és rinyálnak mindenért. Igazán megfelelő partnert nagyon nehéz találni mindkét nem számára, és nem az arányok miatt. De van aki ezzel nyugtatja magát.
2014. dec. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem csak "igazán megfelelő partnerre" gondoltam, hanem szex kapcsolatra is, mindenre...
2014. dec. 7. 19:52
 3/16 anonim ***** válasza:

Hát csak kár , hogy sehol nem ezt látni.


Több a nő valóban több, de ez leginkább 50 felett érezhető. Úgy összességében több.

De ebbe a 15-30-as korosztályban valahogy több férfit látni.


De lehet h odahaza kockul sok lány is mind és nem mozdulnak ki ezért nem látni annyit.

2014. dec. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
49%

nem teljesen fele-fele, de igen.


Egyébként elmagyarázom, miért jut 1-1 nőre sok férfi:

Mert a férfiak igazából nem válogatnak. Elég kicsi az igény a szexuális társhoz, mert nekik van igényük (biológiailag), és lefeküdnek 1-1 megfelelő de nem feltétlen modellalkatú csajjal is, hogy jól érezzék magukat.


A nők meg kicsit máshogy működnek. Ők alapjaiban nem igénylik úgy biológiailag a szexet, csupán szeretjük.


Ezt két módon tudjuk kiélni:

- Érzelmi alapon való kötődéssel

- Fizikai vonzalommal


Utóbbi kicsit furán hangzik, de elmagyarázom. Ha nincs érzelmi alap, akkor olyan pasival tudok szexelni, akitől nem undorodok, vagy pedig tudom élvezni a szexet. Ahhoz pedig az kell, hogy "ritka" adottságai legyenek.


Pl. egy teljesen átlagos pasi, hiába rakná be nekem, valószínűleg mivel nem szeretem, nem lenne orgazmusom. Ő élvezné, én meg nem. De mivel nem vagyok tárgy, ezért ezt nem engedem meg.


Vagyis olyan pasit keresek akin látszanak a férfiasság jelei:


domináns, magabiztos, férfias (erős, nem sovány se nem telt), és számomra vonzó is.


Volt barátom szerint, ha egy férfi be van gerjedve és kiéhezve, akkor fűvel-fával is lefekszik, maximum utólag megbánja - legalábbis ő. A nők meg nem így működnek.


Vagyis nem a nők válogatósak, hanem a férfiak nem válogatnak.

2014. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4-es az előbb éppen azt ecsetelgetted hogy válogatsz :DDDDD jajj


amúgy meg a srácok is válogatnak max egyedül maradnak ahogy a barátaim jelentős része, szóval ez sem igaz hogy egy pasinak ne lennének igényei... dehogynincsenek, ha meg nem talál szép nőt max magához nyúl

2014. dec. 7. 20:08
 6/16 anonim ***** válasza:

4-ez csak a nők egy resze.


Egy lanyra azert jut több pasi mert vannak nőcsabaszok akik 5 csajt fűznek egyszerre.

2014. dec. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Csak nézz meg egy whatever videót you*ubeon van egy teszt 1x a csaj kérdez meg kb. 20pasit, hogy szexelne-e vele, kb. minden srác egyböl benne van. Másik videóban a srác kérdez meg 100!! csajt és mind csak kiröhögik :D egy csúnya lányt is meg basz 1 kanos srác aki még lehet elég normálisan is néz ki, ezért válogathatnak a nők mert még a rondának is jut normális srác amíg a srácok pedig vagy beérik azzal ami marad vagy a kezükkel :D
2014. dec. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
én pl nem érem be hanem harcolok a szép lányért, de nem adom lejjebb
2014. dec. 7. 20:38
 9/16 anonim ***** válasza:

7-es is alátámasztja amit írok (van kivétel, csak kevés).


Átlagos pasi lefeküdne egy átlagos nővel, az esetek nagy részében, fordítva ez nem igaz.


Ha kiírnék egy kérdést, hogy lány vagyok és szexelni akarok, biztos jelentkeznének. Ha ezt egy férfi írná ki akkor mindenki ott válaszolgatna hülyeségeket.


Egyáltalán nem azt ecseteltem hogy válogatok, azt ecseteltem hogy úgy tünik mintha válogatnék, mert a férfiak "nagy része" (kivétel aki nem), lefekszik olyan nővel, aki "maximum egy patront megér". Tudod hányszor hallom ezt a kifejezést?

2014. dec. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de ha az átlagos lányok is válogatnak akkor egy átlagos srácnak sose lesz olyan lehetősége h egy patront megér a dolog :D max ha egy átlagon aluli lányra is képes begerjedni, amire én pl nem vagyok képes max sok pia után :D
2014. dec. 7. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!