Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy sráccal amikor részegek...

Egy sráccal amikor részegek voltunk, akkor csókolóztunk párszor, és olyankor olyanokat mondott, hogy most mennyire boldog, stb. Józanul viszont kerül. Nem egy tipikus jó pasi. Szerintetek csak félénk, vagy nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 7. 18:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megmondom...
2014. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem érdekled annyira,csak a buli hevében jól esett neki a társaságod,aztán ennyi.
2014. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Részegen én is másztam már rá olyan csajra, akihez amúgy bottal sem nyúlnék. Legjobbjainkkal is előfordul.
2014. dec. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar semmit, csak buliban jól jött valaki, akin kiélheti a vágyait.
2014. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor először történt köztünk valami, akkor utána elmesélte ezt egy barátnőmnek, (józanul! :D) úgy kommentálva, hogy "és most nem tudja, hogy mi van", mármint hogy én mit akarok... Ebből nekem az jönne le, hogy ő akar valamit. Viszont akkor nem kéne így kerülnie...
2014. dec. 7. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor miért nem keresed meg te és mondod el, hogy mit szeretnél? Lehet, hogy ő is azt gondolja, hogy kerülöd :)
2014. dec. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Te mit akarsz tőle?
2014. dec. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Először még csak be sem jött, nagyon gáznak tartottam, hogy volt köztünk valami :D (nagyon részeg voltam, azt se tudtam, hol vagyok...) de aztán ez teljesen átalakult, és amikor megint részegek voltunk, megint megcsókolt, és ez utána ugyanez még kétszer megtörtént, és szerelmes lettem belé.. Egy a baráti társaságunk, de nagyon feltűnően kerül már egy ideje :( És nem tudom, hogy most mi ez az egész...
2014. dec. 7. 18:56
 9/10 anonim válasza:
100%
Csak ittasan mer cselekedni, mert józanul fél.Nem hiszem hogy csak részegen tetszel neki.Ha akarsz valamit tőle mindenképpen beszélj vele ne szalaszd el.
2014. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Azért mondta, hogy bigiribekapd a figiribanánját
2014. dec. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!