Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Melyiket válasszam? Vagy még...

Melyiket válasszam? Vagy még ne tegyek semmit? L/21

Figyelt kérdés
Hello. Interneten megismertem két srácot. Az egyik, legyen A 24 éves, a másik legyen B 26. Mindkettejükkel jó beszélgetni, csak azon gondolkozom, mi lesz ha már találkozunk, illetve megszeretem az egyiket? Mindig azon agyalok, hogy A közelebb lakik, korban jobban illik hozzám, de B-nél jobban érzem azt, hogy összeillünk. ( Ami azt illeti őket ugyanakkor ismertem meg, nem gondoltam, hogy 2 ember is akad akivel összejöhetnék.) Minél előbb dönteni szeretnék, hogy nekik ne legyen rossz. Ami azt illeti, külsőre B amolyan ideális személy számomra, A meg nem az álompasi de ő se csúnya. Csak azt érzem, hogy B sokkal inkább hozzám való (jobban hasonlítunk mint A-val.) mint A. Plusz ha lenne vmi bajom vagy szomorú lennék akkor is inkább B hallgatna meg. A inkább egy jófej haver akivel lehet nevetni, de nem hiszem, hogy megértene. Bocsi hogy ilyen hosszú, kérlek írjatok. Segítség, tapasztalat, akármi. Trollok kíméljetek.

2014. dec. 7. 20:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát a leírtak alapján akkor a B..
2014. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyertelmu:B
2014. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 To7ka ***** válasza:
A kérdésedben meg is válaszoltad. B-ről sokkal pozitívabban nyilatkozol, most miért "lennél azzal", akinél valaki mással kellemesebb? No meg szegény A... Azért Ő gondolom ebből többet remél, és lehet nem ismerkedik másokkal. Korrekt lenne elmondani neki;)
2014. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 poiu ***** válasza:
B (vagy C)
2014. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
A leírásod alapján úgy tűnik,hogy B jobban bejön és jobban is kijöttök,szóval ő tűnik jó döntésnek ezek alapján.
2014. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

" A inkább egy jófej haver akivel lehet nevetni..."

Szerintem te már tudod is a választ. :)

2014. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én nemtudom
2014. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
B
2014. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A -t én is sajnálom emiatt. Igazatok van. Köszönöm szépen, a kedves, hasznos és gyors válaszaitokat.
2014. dec. 7. 21:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Inkább a "B"
2014. dec. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!